Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Przysięga 666, 667, 668 streszczenie. Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać

2022-06-27 14:57

Przysięga i nowe streszczenie odcinków 666, 667, 668, które zostaną wyemitowane 27-29 czerwca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Zobacz, co wydarzy się w nadchodzących epizodach i zapoznaj się ze streszczeniami poszczególnych odcinków, które znajdziesz w artykule poniżej. Fanów tureckiej telenoweli czeka ogromne zaskoczenie!

Przysięga to turecka telenowela, która trzyma w napięciu wielu polskich widzów. Losy bohaterów i miłosne zawirowania sprawiają, że serial ogląda się z zapartym tchem i zaskarbił sobie w Polsce tysiące wiernych fanów. Streszczenia trzech kolejnych odcinków dostępne są już na naszej stronie, więc zachęcamy do zapoznania się z odcinkami 666-668, które zostaną wyemitowane w dniach 27-29 czerwca 2022 o godz. 16:05 na TVP1 lub na stronie VOD.TVP.PL. Widzów czeka prawdziwa serialowa uczta!

Przysięga - streszczenie odcinka 666

Levent chce odzyskać swoje udziały w firmie, ale Meltem nie zamierza mu ich oddać. Dochodzi do szarpaniny, która kończy się tragicznie. Meltem postanawia wrobić w zabójstwo Kemala. Emir zaczyna rozumieć Gulperi, jest dla niej bardzo miły. Yigit cieszy się, że cała rodzina jest razem. Narin wraca ze szpitala, ale wciąż nie wie, co jej dolega.

Przysięga - streszczenie odcinka 667

Zaniepokojona Narin rozpoczyna poszukiwania męża. Wuj Hasan zaprasza do siebie Emira i Gulperi. Tulay spotyka Kasima przed domem Emira. Kemal odzyskuje przytomność, ale zostaje aresztowany. Kasim grozi Emirowi.

Przysięga - streszczenie odcinka 668

Ciężko ranna Gulperi trafia do szpitala. Emir oddaje krew, by ratować dziewczynę. Prawnik informuje Narin o aresztowaniu jej męża. Mert sprawdza nagrania z monitoringu. Oya słyszy część rozmowy Tulay z Kasimem.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24