Przyjaciółka Meghan Markle zdradziła, jak długo księżna Sussexu marzyła o dziecku

2019-06-12 12:04

Dlaczego Meghan Markle urodziła dziecko dopiero krótko przed czterdziestką? Czy dzisiejsza księżna Sussexu wcześniej nie chciała zostać mamą? Przyjaciółka Meghan zdradziła, od jak dawna dzisiejsza żona księcia Harry'ego marzyła o urodzeniu pierwszego dziecka.

Meghan Markle jest od niedawna szczęśliwą mamą małego księcia Archiego. Pierwsze dziecko księżnej Sussexu przyszło na świat 6 maja 2019 roku.

Nie jest tajemnicą, że księżna Meghan urodziła pierwsze dziecko stosunkowo późno. Jej syn przyszedł na świat, kiedy księżna miała 37 lat. Dla porównania, księżna Kate urodziła pierwsze dziecko, synka Jerzego, w wieku 31 lat.

Ale nie oznacza to, że księżna Sussexu nie chciała mieć wcześniej dzieci. Okazuje się, że Meghan Markle marzyła o macierzyństwie już dawno temu.

Wyznała to swojej bliskiej przyjaciółce.

MEGHAN MARKLE CZEKAŁA NA PIERWSZE DZIECKO LATAMI

Instynkty rodzicielskie włączają się w różnym wieku. Jedni marzą o własnych dzieciach od wczesnych lat i już jako nastolatkowie mają w głowie gotowy plan założenia rodziny. I wbrew pozorom dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Inni z kolei decyzję o założeniu rodziny przekładają latami, decydując się świadomie na pierwsze dziecko dopiero grubo po trzydziestce.

Czy tak było w przypadku Meghan Markle?

Jeśli wierzyć w słowa jej przyjaciółki - nie do końca...

>> Oto co stało się z relacją Harry'ego i Williama PRZEZ ROK! To wina Kate i Meghan?

Janina Gavankar, która od lat jest blisko związana z obecną księżną Sussexu, zdradziła sekret swojej sławnej przyjaciółki. Okazuje się, że Meghan Markle czekała na urodzenie swojego pierwszego dziecka ponad 10 lat, a więc o macierzyństwie myślała jeszcze dawno przed ukończeniem trzydziestki.

Cóż, najwyraźniej po prostu czekała z zajściem w ciążę na swojego księcia z bajki... :)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE