Przed nami kolejne siatkarskie emocje

2006-11-21 11:18

Przed nami kolejne siatkarskie emocje - w sobotę czwarta kolejka Polskiej Ligi Siatkówki. Tym razem podopieczni Dariusza Luksa zmierzą się we własnej hali z Resovią Rzeszów.

Przed nami kolejne siatkarskie emocje - w sobotę czwarta kolejka Polskiej Ligi Siatkówki. Tym razem podopieczni Dariusza Luksa zmierzą się we własnej hali z Resovią Rzeszów. Pilscy siatkarze są dobrej myśli, choć nie lekceważą przeciwnika.
“W tej lidze nie ma już łatwych przeciwników. Resovia Rzeszów jest jednak w naszym “zasięgu”. Liczymy na dobry mecz i na to, że zdobędziemy w końcu te 3 punkty” - powiedział Radiu Eska atakujący Jokera, Marcin Owczarski.
Dotychczasowe występy Jokera w PLS`ie nie przysparzały kibicom radości, ale doskonale wiemy, że nasi siatkarze potrafią grać znacznie lepiej niż do tej pory. Czy tym razem pokażą na co ich stać? Przekonamy się już w sobotę.
Spotkanie Jokera Piła z Resovią Rzeszów w hali przy Żeromskiego o 18:00.

Natomiast Nafta Gaz Piła rozpoczyna rywalizację w turnieju eliminacyjnym Pucharu CEV, który odbędzie się w Bukareszcie. Dzisiaj o 17:00 Nafciarki zagrają z rumuńskim Rapidem Aibo Bukareszt.

NAJNOWSZE