Problemy 6ix9ine, rozmiar Kim Kardashian i narodziny. Nadążasz za show-biznesem? [QUIZ]

2020-10-25 18:00 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Hotplota.pl

Raper Tekashi 6ix9ine ma już bardzo bogatą kartotekę. Właśnie pojawiło się kolejne oskarżenie. Jakiego przestępstwa dopuścił się raper? Tego dowiecie się z naszego quizu. Poznacie tam także największą tajemnicę świata... jaki rozmiar nosi Kim Kardashian?

W show-biznesie mnóstwo się dzieje! Za większy spokój z pewnością byłby wdzięczny Tekashi 6ix9ine. Raper nie tak dawno opuścił areszt. W zamian za cenne zeznania odpuszczono mu wiele zarzutów i wyrok na 46 lat, który wisiał już nad jego głową. To jednak nie oznacza końca kłopotów. Chociaż teraz 6ix9ine kumpluje się z prokuraturą, nie zawsze tak było. Przeszłość rapera zaczęła się odzywać i wnosić oskarżenia. Z czym ma problem Tekashi 6ix9ine?

Wśród gwiazd raczej nie można liczyć na szczerość. A może jednak... Kim Kardashian świętowała niedawno 40 urodziny. Z tej okazji gwiazda wydała nową linię odzieży swojej marki SKIMS. Przy okazji promocji celebrytka zdradziła, jaki rozmiar nosi. Kim Kardashian nosi rozmiar...

ESKA XD #007

Odpowiedzi na te pytania oraz inne plotki z tygodnia znajdziecie w naszym quizie. Tylko prawdziwi fani show-biznesu dadzą sobie z nim radę!

NAJNOWSZE