Pożary w Kalifornii: Dom Miley Cyrus w zgliszczach! Zdjęcie pokazał Liam Hemsworth

2018-11-14 11:08
Liam Hemsworth i Miley Cyrus i ich spalony dom
Autor: East News / instagram.com, Liam Hemsworth

Pożary w Kalifornii: Dom Miley Cyrus w zgliszczach! Zdjęcie pokazał Liam Hemsworth

Pożary w Kalifornii zbierają tragiczne żniwo. W ogniu zginęło już przynajmniej 48 osób, a wielu ludzi straciło dach nad głową.

Trwające od wielu dni pożary w Kalifornii trawią także domy gwiazd i celebrytów. Wśród ofiar tragedii znaleźli się m.in. Miley Cyrus i Liam Hemsworth. Para straciła dom, a chłopak Miley pokazał na Instagramie, co z niego zostało.

>> Tak wyglądają po pożarze rezydencje gwiazd. Gerard Butler wrócił na ZGLISZCZA

MILEY CYRUS I LIAM HEMSWORTH STRACILI DOM. POŻARY W KALIFORNII NAJTRAGICZNIEJSZE W HISTORII?

Już teraz ocenia się, że panujące od wielu dni pożary w wielu miejscach Kalifornii zebrały najtragiczniejsze żniwo w całej historii tego stanu. Strażacy nie wszędzie dają radę opanować ogień, a największym problemem jest susza i to, że pożary wybuchają wciąż w nowych miejscach. Opublikowana niedawno mapa zagrożeń pożarami w Kalifornii pokazuje wyraźnie, z jak wielką tragedią zmagają się tamtejsze służby i mieszkańcy.

Liam Hemsworth zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widać dokładnie, jaki krajobraz zostawiają po sobie pożary w Kalifornii.

Na fotce widzimy doszczętnie spalony dom Miley Cyrus i Liama Hemswortha.

Widok jest przerażający...

Ostanie dni rozdzierały serce. Oto co zostało z mojego domu. Miłość. Wielu ludzi w różnych rejonach Kalifornii straciło domy i moje serce jest z tymi, których dotknęły pożary - napisał Liam Hemsworth.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE