Powódź zalała willę George'a Clooneya! Jest warta 12 milionów funtów

2020-02-21 15:21 kp
powódź w posiadłości George'a Clooneya
Autor: Dean / SplashNews.com/East News; SplashNews.com/East News

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii zmagają się od wielu dni z huraganem Dennis. Żywioł, który przeszedł nad Wyspami Brytyjskimi, doprowadził do zalania wielu terenów leżących w pobliżu największej angielskiej rzeki, Tamizy. Powódź zalała między innymi willę George'a Clooneya, położoną na zachód od Londynu. Pod wodą znalazła się znaczna część jego posiadłości!

George Clooney znalazł się wśród osób poszkodowanych w wyniku wylania Tamizy w okolicach Londynu. Wielką Brytanię nawiedził ostatni huragan Dennis, który wywołał powodzie tamtejszych rzek. Jak poinformował The Sun, pod wodą znalazła się również brytyjska posiadłość George'a Clooneya, której wartość szacuje się nawet na 12 milionów funtów.

George i Amal Clooney kupili XVII-wieczną posiadłość w Berkshire w 2016 roku i po 18-miesięcznym remoncie zaczęli tam często bywać w towarzystwie swoich dzieci. 

George Clooney poszkodowany w wyniku powodzi

Na zdjęciach można zobaczyć skalę strat. Woda zalała dużą część działki aktora i jego żony - pod wodą znalazł się kort tenisowy, ścieżki spacerowe i weranda domu. Teraz George'a Clooneya czeka więc kolejna, poważna inwestycja remontowa. Poprzednio posiadłość została zalana przez powódź w 2016 roku.

zalana posiadłość George'a Clooneya
Autor: Dean / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE