Khloe Kardashian

i

Autor: Backgrid/East News / Screen/Twitter/Jay Maclin Khloe Kardashian wyjęła implanty pośladków

Pośladki Khloe Kardasian nagle zmalały. Pozbyła się implantów?

2022-06-28 20:25

Khloe Kardashian pokazała się publicznie, a uwagę wszystkich zwróciła metamorfoza jej pośladków. Na fotografii wyraźnie widać, że celebrytce ubyło kilka kilogramów w dolnej części ciała. W internecie już pojawiły się głosy, że Khloe pozbyła się implantów.

Siostry Kardashian słyną z pokaźnych krągłości, zwłaszcza w dolnej części ciała. Można powiedzieć, że pośladki to ich znak rozpoznawczy, a fani od lat czekają, aż znane siostry przyznają się do ich powiększania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejna SEKS-TAŚMA z Kim Kardashian. "Nie pozwolę, żeby znowu mnie to spotkało"

Khloe Kardashian zaprezentowała odmienioną figurę. Ubyło jej pośladków!

Od kiedy siostry Kardashian zaczęły wieść prym w światowych show-biznesie, na ich temat zaczęły pojawiać się teorie dotyczące licznych operacji plastycznych, którym miały poddawać się znane siostry. Kardashianki znane są ze swoich pokaźnej wielkości pośladków, które stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Jedna z nich - Khloe - nigdy nie przyznała się do powiększenia dolnej części ciała, choć fani nie mają cienia wątpliwości, że matka natura nie obdarzyła jej aż tak krągłą pupą.

Ostatnio jednak, celebrytka zaprezentowała swoje odmienione ciało, a internauci od razu zwrócili uwagę na nowy wygląd jej "nowych" pośladków. Ne są bowiem już tak duże jak kiedyś.

Khloe Kardashian usunęła implanty pośladków. Brawo, to jest odpowiedni wizerunek, którego potrzebują młode dziewczyny. Kim i Kylie, czas na wasze pupy -pojawił się komentarz fana.

Nadchodzi koniec ery brazylijskiego liftingu pośladków - przyznał internauta.

Różnica jest widoczna gołym okiem i taka metamorfoza sugeruje, że Khloe pozbyła się implantów. Czas pokaże, czy celebrytka zdradzi prawdę na temat swojej dolnej partii ciała.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7