Porzucony pies biegnący za samochodem znalazł dom! Snoop Dogg przychodzi z pomocą

2019-01-02 18:09
Porzucony pies biegnący za samochodem Snoop Dogg
Autor: hotplota.pl Porzucony pies biegnący za samochodem Snoop Dogg

Internetem wstrząsnął filmik na którym widać, jak porzucony pies biegnie za samochodem. Dobra wiadomość jest taka, że psiak ma już nowy dom!

Niedawno do sieci trafił oburzający filmik. Widać na nim jak mężczyzna porzuca swojego czworonoga. Wierny pies biegnie za samochodem co sił, jednak bezskutecznie. Internauci nie pozostawili na właścicielu zwierzaka suchej nitki. Jeszcze bardziej burzy fakt, że doszło do tego tuż przed świętami...

Nagranie, na którym porzucony pies biegnie za samochodem, udostępniono w telewizji. Zwierzak trafił pod opiekę służb i otrzymał robocze imię "Snoop". Wygląda na to, że jego los szybko się odmieni. Kiedy Snoop Dogg dowiedział się, że jego imiennik potrzebuje domu, nie tracił czasu!

>> Ariana Grande ma postanowienie noworoczne! Mężczyźni nie będą zachwyceni...

Snoop Dogg chce adoptować porzuconego psa

Filmik, na którym porzucony pies biegnie za samochodem, rozgrzał serca wszystkich. Snoop Dogg nie był wyjątkiem! Raper ogłosił, że jeśli jest taka potrzeba, to chętnie przygarnie psiaka.

To jest bolesne. W Casa de Snoop zawsze jest miejsce dla innego psa. Jeśli naprawdę będzie potrzebował domu, to ma go u mnie. Ale nie sądzę, że będzie taka potrzeba. Po eksplozji zainteresowania, jaką ma na pewno znajdzie się mnóstwo kochających domów

Powiedział 47-latek w Daily Star.

>> Pink wypuściła nowy materiał! Tajny projekt ukrywała przez 5 lat. Chodzi o...

Mamy nadzieję, że faktycznie Snoop szybko znajdzie kochający dom w swojej okolicy. Jednak dobrze wiedzieć, że w razie potrzeby Snoop Dogg służy pomocą.

Snoop Dogg
Autor: action press/Reporter
Snoop Dogg
Autor: AFP Snoop Dogg
NAJNOWSZE