EN_01474111_0281; EN_01506294_0082; EN_01513843_0494

i

Autor: Jacek Labedzki/REPORTER; Artur BARBAROWSKI/East News; Artur Zawadzki/REPORTER/East News Gwiazdy, które pomagają Ukrainie - Kuba Błaszczykowski, Margaret, Michał Wiśniewski

Polskie gwiazdy, które pomagają Ukrainie. Ich postawa jest godna podziwu

2022-03-02 19:59

Atak Rosji na Ukrainę wstrząsnął całym światem. Naród ukraiński walczy jednak bohatersko, a obywatele naszego kraju robią, co mogą, by pomóc naszym wschodnim sąsiadom. Do akcji wkroczyli też polscy celebryci, których postawa jest naprawdę godna podziwu. Kto zaangażował się w pomoc?

W nocy z 23 na 24 lutego 2022 roku Rosja zaatakowała Ukrainę. Od tamtego czasu naród ukraiński, pod wodzą swojego bohaterskiego prezydenta, który podbił serca ludzi na całym świecie, walczy o swoją niepodległość. Wielu Polaków zaangażowało się w różne akcje niesienia pomocy obywatelom Ukrainy, a wśród nich nie zabrakło nazwisk z pierwszych stron gazet.

Zobacz także: Powstanie film o prezydencie Ukrainy? Kto mógłby zagrać Zełenskiego? Internauci mają kandydata

Polskie gwiazdy, które pomagają Ukrainie. Ich postawa jest godna podziwu

Wielu polskich celebrytów (czy to aktorów, piosenkarzy, czy piłkarzy) zaangażowało się w pomoc dla Ukrainy. Pomoc ta przybiera różne formy, wszystkich łączy jednak jedno - ogromna empatia, dobre serce i chęć wsparcia innych w potrzebie. A to postawa godna podziwu.

W naszej galerii zatytułowanej "Polskie gwiazdy, które pomagają Ukrainie" znajdziecie kilka przykładów polskich celebrytów, których postępowanie w tych trudnych czasach jest wzorem do naśladowania.

Sonda
Czy pomogłaś/eś w jakikolwiek sposób Ukraińcom?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE