Robert Lewandowski bez koszulki

Autor: Bernd Feil /M.i.S/PIXATHL/SIPA/EAST NEWS Robert Lewandowski bez koszulki

Polska Irlandia: Robert Lewandowski komentuje mecz! "Właśnie na tym stadionie zacząłem marzyć! Polsko bawcie się dziś!"

2015-10-12 10:04

Ostatni mecz eliminacji Euro 2016, Polska Irlandia, zakończył wynik 2:1. Robert Lewandowski mega cieszy się ze zwycięstwa swojej drużyny! Zobaczcie, jak skomentował mecz!

Polska Irlandia: Wynik meczu 2:1! Anna Lewandowska prawie trafiła!

Wynik meczu Polska Irlandia to powód do dumy nie tylko dla kibiców, ale i dla samych piłkarzy! Polska wygrała ostatni mecz eliminacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 2:0! W ten sposób awansowaliśmy do finałów Euro 2016. Robert Lewandowski tak bardzo cieszy się z wyniku meczu Polska Irlandia, że zaraz po nim wszedł na Facebooka, by skomentować spotkanie!

"Halo Polsko! Zrobiliśmy to, jedziemy do Francji! Jestem dumny z tej drużyny, jestem dumny z tego, że jadę z moją reprezentacją na Euro! Jestem szczęśliwy, że ten awans mogę świętować w moim mieście, na stadionie, który kiedyś nazywał się Stadionem Dziesięciolecia i to właśnie na tym stadionie zacząłem marzyć - dziś te marzenia się spełniają na najpiękniejszym Stadionie Narodowym! Polsko bawcie się dziś!" - pisze Robert Lewandowski w poście, który polubiło już prawie 180 tysięcy osób do momentu, w którym piszemy ten tekst!

Halo Polsko! Zrobiliśmy to, jedziemy do Francji! Jestem dumny z tej drużyny, jestem dumny z tego, że jadę z moją...Posted by Robert Lewandowski on 11 października 2015

Przypomnijmy, że Robert Lewandowski bramkę strzelił w 43. minucie meczu. Wcześniej, w 14. minucie, do siatki Irlandczyków trafił Grzegorz Krychowiak. Ten piłkarz też odniósł się do niedzielnego meczu na Facebooku.