Karolina Derpieńska

i

Autor: Screen/Instagram/@carolinederpienski Modelka Karolina Derpieńska tkwiła w toksycznym związku

Polska arystokratka tkwiła w toksycznym związku z 60-latnim milionerem. Maffashion OSTRO o modelce

2022-05-11 12:43

Życie Karoliny Derpieńskiej zmieniło się diametralnie, kiedy zdecydowała się opuścić Polskę i wyruszyć do USA, aby spełnić swój „amerykański sen”. 21-letnia modelka zamieszkała w Miami i zakochała się w starszym, bogatym mężczyźnie, który okazał się niedostatecznie dobrym materiałem na partnera.

Karolina Derpieńska wywodzi się z arystokratycznej rodziny. Jej familia pieczętuje się jednym z najstarszych herbów szlacheckich – Ślepowron - który sięga okresu Piastów. Nosili go również: Wojciech Jaruzelski, Ignacy Mościcki, Karol Szymanowski czy Kazimierz Pułaski. Babcia Karoliny była natomiast damą dworu samej carycy Aleksandry Romanowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maffashion o nowej dziewczynie Czarka Jóźwiaka: TO DZIWNE UCZUCIE!

Karolina Derpieńska została zmanipulowana przez 60-letniego partnera

Karolina wybrała życie modelki. Pracę w modelingu zaczęła jako nastolatka. Kilka lat temu postanowiła dać sobie szansę i wyruszyła za ocean, aby podbić Amerykę. Tam związała się z dużo starszym i obłędnie bogatym mężczyzną, z którym prowadziła się przez dwa lata. Po jakimś czasie wyszło na jaw, iż milioner ją zdradza. Karolina, zmanipulowana przez „ukochanego”, nie potrafiła odejść i poukładać sobie życia w pojedynkę.

To może zdarzyć się w każdym związku, który jest trujący, w tym, w rodzinie. Ignorujemy wszystkie znaki, że jesteśmy wykorzystywani i trzymamy się tych krótkich chwil szczęścia z nimi, kiedy przypadkowo obsypują nas swoją miłością. To jest uzależnienie. To nie jest miłość – napisała Karolina na swoim InstaStory.

Maffashion komentuje związek Karoliny Derpieńskiej z milionerem

Trudną sytuację modelki skomentowała Maffashion i wrzuciła swoje spostrzeżenia na Instagram, twierdząc, iż Karolina została zwabiona przez byłego partnera markowymi ciuchami, jachtami, prywatnymi samolotami czy modnymi knajpami. Zaapelowała tym samym do młodych dziewczyn o rozsądek i pracę nad własną niezależnością finansową.

Nie chcę nawiązywać do samej „prostytucji” – bo wiele sytuacji, o których czytam (i wy także czytacie) są dla mnie niczym innym, jak właśnie TYM. Ok, żyj o daj żyć innym tak jak chcą… Chciałabym tylko, aby (CZYTAJĄC TAKIE HISTORIE) więcej młodych dziewczyn oraz ich rodziców!!! Trzymało rękę na pulsie i… umyśle – skwitowała Maffashion.

Karolina Derpieńska to wykształcona młoda osoba, która po wielu latach pracy w branży modelingowej stała się niezależna finansowo, więc komentarz Maffashion jest nieadekwatny do jej sytuacji. Czy instagramowe mądrości Kuczyńskiej pomogą młodej modelce stanąć na nogi po latach tkwienia w toksycznym związku? Jak to oceniacie?

Karolina Derpieńska

i

Autor: Screen/Instagram/@carolinederpienski/@maffashion_official
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3