Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Kiedy i gdzie będzie pochowany artysta? [AKTUALIZACJA]

2021-04-07 15:00 mm
Krzysztof Krawczyk nie zyje
Autor: WBF

Polska żegna Krzysztofa Krawczyka. Śmierć artysty zasmuciła całe środowisko muzyczne oraz miliony fanów, którzy w świąteczny poniedziałek dowiedzieli się, że nie żyje jeden z najbardziej lubianych polskich piosenkarzy. Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka bez wątpienia będą śledzić tysiące jego wielbicieli. Gdzie i kiedy zostanie pochowany artysta? Czy pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się w pobliżu jego domu?

Wciąż trudno uwierzyć, że Krzysztof Krawczyk nie żyje. Artysta dopiero co wrócił ze szpitala, gdzie był leczony po zakażeniu koronawirusem. Uwielbiany przez Polaków piosenkarz zdążył nawet przywitać się ze swoimi fanami w specjalnym wpisie. Muzyk poinformował, że czuje się lepiej i prosił, aby się o niego nie martwić.

Niestety, w wielkanocny poniedziałek około południa stan artysty drastycznie się pogorszył. Krzysztof Krawczyk zmarł w poniedziałkowe popołudnie, o czym jako pierwszy poinformował fanów jego menedżer i przyjaciel.

Kiedy i gdzie pogrzeb Krzysztofa Krawczyka?

Tuż po tym, jak media poinformowały o śmierci piosenkarza, kilka telewizyjnych stacji przerwało dotychczasowy program. Wydania specjalne ze smutną informacją o odejściu muzyka pojawiły się m.in. w TVN24 oraz Telewizji Polskiej. Równolegle cały polski internet zalał się wspomnieniami fanów i podziękowaniami za dziesięciolecia twórczości Pana Krzysztofa.

Dzień po śmierci muzyka w sieci pojawiły się też pytania o ostatnie pożegnanie artysty. Czy wiadomo już, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka?

Krzysztof Krawczyk pochodził z Katowic, ale w ostatnich latach mieszkał w Grotnikach. To niewielka wieś letniskowo-wypoczynkowa położona w województwie łódzkim. Niewykluczone, że artysta zostanie pochowany w pobliżu miejsca swojego zamieszkania.

Na razie nie ma jeszcze oficjalnych informacji o dacie i miejscu pochówku piosenkarza. Kiedy tylko będzie wiadomo, gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, poinformujemy o tym na naszych stronach.

[AKTUALIZACJA]

Jak podaje Onet, pogrzeb Krzysztofa Krawczyka ma się odbyć w sobotę 10 kwietnia. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12:00 w archikatedrze w Łodzi. Następnie odbędzie się pogrzeb. Krzysztof Krawczyk zostanie pochowany w Grotnikach, miejscowości pod Łodzią, w której mieszkał razem z żoną Ewą.

Krzysztof Krawczyk
Autor: WBF Krzysztof Krawczyk
NAJNOWSZE