Gerard Pique

i

Autor: JOSEP LAGO/AFP/East News Gerard Pique wypowiedział się na temat swojej niewierności.

Gwiazdy

Piqué wyjawił, dlaczego zdradził Shakirę. Piłkarz niczego nie żałuje!

2023-03-25 15:16

Gerard Piqué odniósł się do swojego głośnego rozstania z Shakirą. To jedna z najgłośniejszych afer medialnych tego roku. Były piłkarz FC Barcelony spotkał się z falą ogromnej krytyki za to, że został piosenkarkę dla młodszej kobiety. Czy żałuje swojej decyzji? Absolutnie nie! Wyjaśnił to w ostatnim wywiadzie.

Gerard Piqué nie ma łatwo, odkąd wyszła na jaw jego zdrada. Wiele osób uważało, że on i Shakira to para idealna i mało kto się spodziewał, że ten związek zakończy się tak wielkim medialnym skandalem. Zdecydowana większość internautów stanęła po stronie kolumbijskiej piosenkarki, a na byłego piłkarza spadła ogromna krytyka. Łatka "tego niewiernego" z pewnością zostanie z nim na długo. Okazuje się jednak, że były zawodnik FC Barcelony wcale nie żałuje, że został matkę swoich dzieci dla dużo młodszej kochanki. Gerard udzielił wywiadu dla hiszpańskiego czasopisma El Pais, gdzie wyjaśnił, dlaczego nie ma wyrzutów sumienia.

Shakira i jej diss na Pique na żywo. Pobiła 14 rekordów Guinnessa!

Shake Your Eska #26 | Shakira V Pique

Gerard Piqué nie żałuje zdrady

Gerard Piqué wyjaśnił swoje kontrowersyjne decyzje w ostatnim czasie. Okazuje się, że były piłkarz chce żyć w zgodzie z tym, co czuje i chce być wierny przede wszystkim samemu sobie. - W moim życiu zaszły zmiany i wiem, jak zachować szczęście. W dniu, w którym umrę, spojrzę wstecz i mam nadzieję, że zawsze robiłem to, co chciałem. Chcę być wierny sobie - powiedział Piqué dla El Pais. Dodał, że ma świadomość tego, jaka krytyka na niego spadła. Nie zamierza jednak wydawać pieniędzy na poprawianie swojego wizerunku.

Gerard Piqué o piosence Shakiry.

Gerard Piqué odniósł się także do piosenki Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53, w której była ukochana mocno go krytykuje: Każdy podejmuje decyzje, jakie uważa za słuszne i nie chce mi się już o tym mówić. Myślę, że ostatecznie liczy się tylko to, że moje dzieci mają się dobrze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE