Piotr z Love Island w Fame MMA! Zastąpi Kamila Hassana w walce z Ambro

2021-05-10 10:16 kp
Love Island 3 - pary - Stella i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Choć w Love Island wiele osób zastanawiało się, czy Piotr i Stella mają szansę stworzyć udaną relację, oni wciąż pozostają parą i wspierają się w codziennym życiu. Teraz przed Piotrem bardzo ważne zadanie, a u jego ukochana będzie gorąco mu kibicować. Chodzi o walkę Fame MMA, którą uczestnik Love Island stoczy ze słynnym Dawidem "Ambro" Ambroziakiem.

Piotr Szczurek z Love Island zdobywa coraz szerszą popularność nie tylko za sprawą swojego udziału w show Polsatu. Uczestnik Love Island już od dawna bardzo prężnie prowadził swój Instagram, gdzie jako Miejski Drwal daje internautom rady dotyczące treningów, żywienia i ogólnie pojętego zdrowego trybu życia. Fani Love Island, którzy zajrzeli na jego profil mogli być zdziwieni - Piotr sprawia wrażenie prawdziwego profesjonalisty w tej branży.

Teraz Piotr z Love Island będzie miał okazję sprawdzić się w nowych dla siebie okolicznościach. Chłopak Stelli Staniszewskiej wystąpi w 10. edycji Fame MMA, która odbędzie się już 15 maja 2021 roku. Celebryta "wskoczył" do rozgrywek w ostatnim momencie i zastąpi Kamila Hassana, którego stan zdrowia nie pozwala na stanięcie w oktagonie.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Piotr z Love Island w Fame MMA 10

W niedzielę Piotr z Love Island potwierdził, że wystąpi w Fame MMA 10 w miejsce Kamila Hassana, który po walce z koronawirusem jest zbyt osłabiony, by stanąć do walki. Piotr Szczurek zmierzy się więc 15 maja 2021 z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem. Kto będzie kibicował nowemu uczestnikowi Fame MMA? Piotr z Love Island może oczywiście liczyć na wsparcie Stelli, którą poznał w programie. Oboje pochwalili się w sieci zdjęciami z niedzielnej konferencji w Łodzi, w której Piotr wziął udział.

BANG!!!

Zadzwonił telefon, zapytali czy będę gotowy za 2 tygodnie...

Do zobaczenia 15 maja👊🏻

- napisał krótko o występie w Fame MMA 10 Piotr Szczurek.

Będziecie mu kibicować?

NAJNOWSZE