Piotr Gąsowski pokazał córkę. Podobna do sławnego taty?

i

Autor: AKPA Piotr Gąsowski pokazał córkę. Podobna do sławnego taty?

Dzieci gwiazd

Piotr Gąsowski pokazał córkę. Podobna do sławnego taty?

2024-07-10 20:21

Piotr Gąsowski na swoim profilu na Instagramie pochwalił się, iż właśnie wybiera się na zasłużone wakacje. Na urlop nie pojechał jednak sam. Towarzyszy mu 17-letnią córka Julia, która jest owocem związku aktora z tancerką Anną Głogowską. Trudno uwierzyć, że pociecha pary dziś jest już nastolatką! Tak wygląda córka prezentera, podobna do taty?

Piotr Gąsowski swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynał od aktorstwa. Jest absolwentem warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. To właśnie na deskach teatru stawiał pierwsze kroki w branży. W 1986 debiutował rolą dra Nakamury "Gubernatora" w spektaklu "Happy End" w reżyserii Olgi Lipińskiej. W latach 90. użyczał głosu wielu znanym postaciom w polskich wersjach językowych zagranicznych produkcji. To właśnie jego głosem mówi między innymi Stan Podolak w "Kosmicznym meczu" czy Mrożon w "Iniemamocnych". Największą rozpoznawalność zyskał jednak dzięki roli Czesława Basena w serialach Krzysztofa Jaroszyńskiego "Szpital na perypetiach", "Daleko od noszy" oraz "Daleko od noszy 2". W połowie lat 90. Gąsowski rozpoczął pracę w telewizji. Prowadził wiele znanych programów rozrywkowych, między innymi "Kalambury", "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Tak kiedyś wyglądał Taniec z Gwiazdami. Pamiętacie 1. Edycję?

Córka Piotra Gąsowskiego jest już nastolatką. Tak teraz wygląda

W 2005 roku Piotr Gąsowski był uczestnikiem show "Taniec z gwiazdami". Partnerowała mu wówczas Anna Głogowska. Między nimi szybko zaiskrzyło i ich relacja rozwinęła się nie tylko na gruncie zawodowym, ale i prywatnym. W czerwcu 2007 roku para powitała na świecie córkę Julię. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, to córka jest dla Gąsowskiego i Głogowskiej oczkiem w głowie. Aktor i prezenter właśnie podzielił się z internautami wpisem, na którym wraz z córką pozuje na tle samolotu. Jak napisał w poście na Instagramie, właśnie wybierają się na pierwsze w tym roku wspólne wakacje.

Tatuś Piotruś i Córcia- Julcia [...] Dużo tematów do omówienia, dużo wody do przepłynięcia , dużo potraw do zjedzenia, dużo emocji do przeżycia i dużo miłości do wyznania i skonsumowania! Lecimy na pierwsze wspólne i , na razie, krótkie wakacje w tym roku. Ale my się jeszcze rozkręcimy! - napisał Piotr Gąsowski.

Trzeba przyznać, że Julia jest uderzająco podobna do słynnego taty!

Listen on Spreaker.