Pierścionek zaręczynowy Kylie Jenner wybrany! Travis Scott oświadczy się lada moment

2018-11-24 14:48
Kylie Jenner i Travis Scott - hotplota.pl
Autor: Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Zaręczyny Kylie Jenner i Travisa Scotta to najbardziej wyczekiwane wydarzenie towarzyskie, musi być spektakularne. Raper ma już dokładny plan.

Travis Scott i Kylie Jenner razem ze Stormi tworzą wspaniałą rodzinę. Od kilku tygodni spekuluje się, że para jest już formalnie małżeństwem. Oboje podkręcają plotki na swoich profilach w mediach społecznościowych.

>> Kylie Jenner wzięła ślub?! TO kolejny dowód, że Travis Scott jest już mężem gwiazdy

Jednak oficjalnej informacji, że Travis Scott oświadczył się Kylie Jenner, wciąż nie było. Jednak Hollywood Life udało się dotrzeć do osoby z bliskiego otoczenia pary, która co nieco zdradziła... Travis Scott zaplanował dokładnie oświadczyny!

Travis jeszcze nie kupił pierścionka zaręczynowego dla Kylie, ale dokładnie wie, jaki rodzaj pierścionka chciałby kupić, kiedy będzie gotowy. Ma to dokładnie zaplanowane, ale na razie jest zajęty i skoncentrowany na swojej trasie. Chce poczekać, aż nadejdzie odpowiedni moment

Travis Scott jest obecnie w trakcie trasy koncertowej, promującej jego ostatni album Astroworld. Jego przyszła żona, Kylie Jenner często towarzyszy mu podczas koncertów.

>> Kylie Jenner przyjedzie do Polski? Wiemy, co ją może do tego skłonić

Wiemy już, że Travis Scott będzie w Polsce w przyszłe wakacje. Wstąpi wtedy na Open’er Festival. Oszalelibyśmy ze szczęścia, gdyby okazało się, że Travis Scott oświadczy się Kylie Jenner w Polsce!

NAJNOWSZE