Piękny gest Lady Gagi. Słynna broszka z inauguracji Joe Bidena trafiła na sprzedaż!

2021-07-27 13:00 AM
Lady Gaga
Autor: Rex Features/East News

Pamiętacie inaugurację Joe Bidena? Jedną z gwiazd, które uświetniły ceremonię, była Lady Gaga. Piosenkarka przykuła uwagę pięknym i eleganckim wyglądem. Oczy całego świata skupiły się także na jej niebanalnej ozdobie – broszce w kształcie gołębicy. Teraz pojawiła się możliwość zakupienia broszki, a dochód z jej sprzedaży trafić ma na szczytny cel!

Lady Gaga na inauguracji Joe Bidena na prezydenta USA pojawiła się w pięknym stroju. Artystka uświetniła ceremonię i skutecznie zwróciła na siebie uwagę. Wszystko to za sprawą dość dużej broszki.

Podczas inauguracji Joe Bidena nie dało się nie zauważyć dość dużych rozmiarów broszki, którą miała na sobie Lady Gaga. Broszka w kształcie gołębicy została zaprojektowana przez dom mody Schiaparelli. Gołębica to symbol nadziei i pokoju i właśnie z tym można połączyć dalsze losy broszki.

Słynna już ozdoba trafiła na sprzedaż, a pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na fundację Born This Way. Organizacja została założona w 2012 roku i ma wspierać młodych ludzi, którzy cierpią z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym. Założycielką jest sama Lady Gaga, która fundację prowadzi razem z mamą.

Wszystkie więc pieniądze ze sprzedaży ozdoby zasilą konto organizacji.

Moja córka i ja, wraz z młodymi ludźmi, z którymi na co dzień pracujemy, wierzymy, że życzliwość to droga na przód. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że dochody ze sprzedaży gołębicy Schiaparelli, pięknego symbolu nadziei i nowych początków, przyniosą korzyści naszej pracy i misji budowania milszego, odważniejszego świata.

– mówiła Cynthia Germanotta, mama piosenkarki.

Broszkę można nabyć m.in u Schiaparelli.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE