Pezet

i

Autor: Adam Burakowski/REPORTER Pezet pokazał się w różowej stylówce

Pezet w różowej stylówce i mokasynach. Raper dyskutuje z internautą na temat kryzysu wieku średniego

2022-11-15 20:16

Pezet zaprezentował się w oryginalnym wydaniu, a jego różowy look nie uszedł uwadze internautów. Jedni są zachwyceni, inni nie szczędzą słów krytyki. Raper wystosował długi wpis, w którym tłumaczy, że zawsze był ekstrawagancki.

Pezet to jeden z najwybitniejszych polski raperów, który na rodzimej scenie jest obecny od 1998 roku.Jego pierwszym komercyjnym projektem był Płomień 81, który współtworzył razem z Onarem. Grupa wydała łącznie cztery albumy. W międzyczasie Pezet działał również solo, a jego koncerty od wielu lat cieszą się olbrzymią popularnością. Raper posiada grono wiernych fanów, którzy wspierają jego twórczość, a także śledzą jego aktywność w mediach społecznościowych. Internauci chętnie komentują jego posty, jeden z ostatnich wywołał wielkie poruszenie.

Internauci atakują Pezeta - raper odpowiada na zaczepki

Niegdyś, styl raperów i osób utożsamiających się z kulturą hip-hopową był dość określony - luźne spodnie noszone na biodrach, obszerne bluzy, sportowe obuwie, czapka z daszkiem itp. Na przestrzeni wielu lat dużo się zmieniło, moda zaczęła się zmieniać, więc i raperzy poszli z duchem czasu podłapując nowe trendy.

Idealnym tego przykładem jest chociażby Pezet, który interesuje się modą, gdyż sam prowadzi własną markę odzieżową i stara się, aby jego klienci wyglądali równie stylowo, jak on.

Raper, w jednym z ostatnich postów na Instagramie chciał się pochwalić oryginalnym zestawem odzieżowym, pokazując się na zdjęciu w różowej bomberce i fikuśnych mokasynach, do których dobrał pąsowe skarpetki. Większość internautów była pod wrażeniem jego ekstrawaganckiego look'u, jednak znaleźli się i tacy, którzy nie powstrzymali się przed wyrażeniem krytycznego zdania na temat stylizacji Pezeta.

Cholera, Ty na Muzyce Rozrywkowej sam dissowałbyś siebie z dzisiaj - napisał jeden z użytkowników Instagrama pod postem rapera.

Nie wydaje mi się, bo wtedy latałem głównie w mokasynach i różowych koszulach do najpopularniejszego wtedy warszawskiego klubu o zaostrzonej selekcji - odpisał w komentarzu Pezet.

Inny jego obserwator chciał sprowokować muzyka tekstem o kryzysie wieku średniego, jednak 42-latek ze stoickim spokojem wytłumaczył "koledze", iż róż od zawsze gościł w jego garderobie.

Jprdl przecież w czasach twojej świetności dostał bym przekop za taką stylizacje... Pezet kryzys wieku średniego czy co... - wulgarnie zagaił internauta.

Co ma kryzys wieku średniego do stylówki? Zawsze lubiłem się ubierać, często dość ekstrawagancko, a już pod koniec lat 90tych miałem różowe polo i różowe air maxy i jakoś nigdy za to od nikogo nie dostałem. Tylko zamknięte głowy tkwią wciąż w czymś w czym nie należy tkwić, bo niektóre rzeczy są po to, żeby z nich uciec, a nie w nich zostać. Np. mental. Z mojej perspektywy, jeśli mój ubiór na tym zdjęciu jest dla kogoś rażący, lub zbyt ekstrawagancki, to chyba generalnie nie widzi świata dookoła… a i biorąc pod uwagę moje samopoczucie i wiele innych aspektów to czasy świetności mam teraz - zauważył raper.

Pod odpowiedzią Pezeta pojawiło się ponad ponad 250 lajków, co świadczy o tym, że wiele osób posiada takie samo zdanie na temat mody i wychodzenia poza utarte schematy.

Artysta powiedział, że czuje się świetnie w swojej skórze, a jego czas świetności jest właśnie teraz! Ekscytacja muzyka może również wynikać z faktu, iż 30 września 2022 ukazał się album Muzyka Komercyja, a nowe kawałki będzie można usłyszeć podczas nadchodzącej wielkimi krokami trasy koncertowej Business Class Tour, która potrwa od 19 listopada do 18 grudnia 2022.

Sonda
Podobają Ci się stylówki Pezeta?
Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło