Paulina Smaszcz

i

Autor: AKPA Paulina Smaszcz poważnie chora

Paulina Smaszcz jest poważnie chora! Walczy z niedowładem i leczy się onkologicznie

2022-11-22 16:27

Paulina Smaszcz boryka się z poważnymi dolegliwościami. 49-latka ma problemy neurologiczne i walczy z niedowładem. Była żona Kurzajewskiego ma również coraz większe problemy z mówieniem. Do dolega Paulinie Smaszcz?

Paulina Smaszcz dała się niedawno poznać bardziej opinii publicznej, jako osoba konfliktowa. 3 lata temu rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim, z którym ma dwoje dzieci. Ich drogi zatem nie do końca się rozeszły, a była partnerka miała mu za złe, że on i jego nowa kobieta - Katarzyna Cichopek - nie konsultują z nią pewnych obyczajów, które do tej pory panowały w domu Kurzajewskiego. Co więcej, Paulina miała nachodzić matkę Kurzajewskiego w jej domu, co mocno oburzyło dziennikarza, który złożył doniesienie na policję. Paulina Smaszcz pogorszenia stanu zdrowia upatruje się w nagonce na jej osobę oraz stresie wywołanym konfliktem z byłym mężem.

Paulina Smaszcz nie podda się i będzie walczyć o zdrowie dla swoich dzieci

Paulina Smaszcz przyznała niedawno, że jest w trakcie leczenia onkologicznego i neurologicznego, a ona sama czuje się porzucona przez byłego męża w tak trudnym dla niej czasie.

Niestety, jestem w trakcie intensywnego leczenia onkologicznego i neurologicznego. Mam też intensywną rehabilitację, by nie dopuścić do kolejnego niedowładu. Nie mogę już pracować po 12 godzin w jednej pozycji. Nie chcę też iść na rentę. Muszę odzyskać zdrowie, a jak wiesz, były mąż zostawił mnie w chorobie. Musi być dobrze. Nie poddam się i jeszcze będę najlepszą i sprawną mamą. To jest najważniejsze - napisała.

Smaszcz zorganizowała niedawno live'a na Instagramie, gdzie nie obyło się bez pytań ze strony zmartwionych jej stanem zdrowia fanów. Paulina nie omieszkała opowiedzieć z czym obecnie się zmaga.

Nie wstydzę się tego powiedzieć, że bardzo upadłam na zdrowiu. Problemy neurologiczne, problemy z kręgosłupem, problemy onkologiczne. Wszystko się razem wymieszało w jednym czasie - zaczęła, po czym wyjaśniła: Przepracowałam się. Pracowałam za ciężko, za dużo odpowiedzialności jak na jednego człowieka. Ale też za dużo smutnych, złych wydarzeń jak na jedną osobę - przyznała - Ostatnio coraz mniej wyraźnie mówię, mam problem z jedną częścią twarzy, zaczyna się duży problem neurologiczny. Ale ja sobie nad tym popracuję, ja się nie dam, podniosę się, będzie jeszcze dobrze - dodała Paulina.

Roksana Węgiel szczerze o kompleksach. Ukrywała się za filtrami!