Paula Marciniak wraca do showbizu! Zobaczcie seksowne zdjęcia celebrytki "all natural"!

2019-11-17 11:38 nk
Paula Marciniak
Autor: www.instagram.com/paula_marciniak

Paula Marciniak jakiś czas temu zniknęła z polskiego show biznesu. Wygląda na to, że teraz zamierza podbić go na nowo! Czym? Modeling, aktorstwo, śpiew? Cóż, na razie Paula skupia się na Instagramie. Na profilu, który obserwuje już ponad 60 tysięcy osób, chwali się, że jest "all natural". I udowadnia to na prawie każdym zdjęciu... Jest sexy?

Paula Marciniak swego czasu czyniła duże starania, by podbić polski show biznes. Odniosła nawet pewne sukcesy: została Miss Polski Foto w 2005 roku, prowadziła własne programy w Extreme Sports Channel i iTV., zagrała kilka epizodycznych ról w polskich serialach, wydała płytę i trzy razy wystąpiła na okładce magazynu CKM. O spektakularnym sukcesie trudno tu mówić, ale był taki moment, że było o niej dość głośno. Kilka lat temu celebrytka zniknęła jednak ze ścianek i zrezygnowała z kariery. Teraz 31-letnia obecnie Paula Marciniak zamierza ponoć wrócić jednak na salony!

Paula Marciniak gwiazdą Insatagrama?

Na razie Paula Marciniak podbija Instagram. I to dość skutecznie, bo ma już 60 tysięcy obserwujących swój profil w tym medium społecznościowym. Swoich fanów kusi kobiecymi kształtami, które bardzo chętnie eksponuje na zdjęciach. Jaką ma przewagę nad wieloma innymi celebrytkami w skąpych strojach? Paula Marciniak zapewnia, że jest "all natural". I wygląda na to, że rzeczywiście nie nadużywa retuszu, jak wiele innych gwiazd (niekwestionowanymi mistrzyniami w tej dziedzinie są siostry Kardashian).

"Mało kto wie, że przez ostatnie lata przechodziłam przez prawdziwe piekło , zarówno jeśli chodzi o życie prywatne jak i zawodowe. W końcu uwolniłam się od tego co mnie otaczało i postawiłam wszystko na jedną kartę - SIEBIE. I muszę powiedzieć, że jestem najszczęśliwsza na świecie." - pisze Paula na Instagramie.

Jak podobają Wam się naturalne krągłości Pauli Marciniak? Trzeba przyznać, że jej zdjęcia na Instagramie są naprawdę odważne! Czy to wystarczy, by wrócić do showbizu? A może Paula ma jakąś tajną broń, którą zamierza nas niebawem zaskoczyć?!

NAJNOWSZE