Patryk Vega schudł ponad 50 kilogramów! „Będę na diecie do końca życia”

2020-02-22 16:21 DR
Patryk Vega
Autor: WBF

Patryk Vega jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych reżyserów w Polsce. Jego filmy cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Niedawno przeszedł on ogromną przemianę. Schudł ponad 50 kilogramów.

Patryk Vega jest mega popularnym reżyserem w Polsce. Jego filmy odbijają się szerokim echem. Tak było między innymi z produkcją pod tytułem „Polityka”, w której reżyser postanowił pokazać kulisy polskiej polityki. Później Patryk Vega przyznał, że ten film zrobił typowo dla pieniędzy. Skupmy się jednak na wyglądzie reżysera. Na pewno pamiętacie, że jakiś czas temu był on pulchną osobą. Niedawno się to zmieniło. Schudł on około 57 kilogramów. Reżyser włożył w to bardzo dużo pracy. Zaczął ćwiczyć i zmienił swoje nawyki żywieniowe.

Dziennikarze serwisu Jastrząbpost postanowili zapytać go o to, jak udało mu się uniknąć popularnego po zrzuceniu wielu kilogramów efektu jo-jo.

Zrozumiałem, że nigdy w życiu nie będę mógł jeść i zmieniłem nawyki żywieniowe. Będę na diecie do końca życia, jeśli chcę to utrzymać. Ważę się co tydzień. Jeśli zobaczę, że przybędzie mi 0,5 kg to na pewno zapali mi się czerwona lampka

powiedział Patryk Vega.

Trzymamy kciuki!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE