P!nk

i

Autor: Roger Wong/Cover Images/East News // screen z Instagrama @pink

P!nk pokazała się NAGO! Fani oszaleli na punkcie TYCH zdjęć

2023-05-31 15:32

P!nk korzysta z uroków wiosny. Wokalistka, która już w lipcu odwiedzi Polskę, zaprezentowała się na Instagramie całkowicie nago. Zdjęcia zelektryzowały fanów piosenkarki, a w komentarzach posypały się porównania do... Britney Spears. Księżniczka popu słynie z tego, że także lubi prezentować swoje nagie ciało w sieci.

P!nk jak Britney Spears? Zdjęcia, które piosenkarka opublikowała na swoim profilu na Instagramie, skojarzyły się z fanom z tymi, z których słynie amerykańska księżniczka popu. Znana z hitów So What, Try czy Trustfall piosenkarka wykorzystuje ostatnie chwile wolnego. Już 7 czerwca P!nk wyruszy w swoją kolejną w karierze trasę koncertową The Summer Carnival, w ramach której zaśpiewa również w Polsce. Show gwiazdy odbędzie się dokładnie 16 lipca 2023 roku w Warszawie, na PGE Narodowym. W roli supportu fani zobaczą natomiast m.in. Margaret i... Viki Gabor. Przygotowująca się do tournee wokalistka korzysta z każdej chwili na wypoczynek. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka podzieliła się zdjęciami, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Na jednym z nich widzimy P!nk nago pod prysznicem. Jak się okazało, autorem śmiałej fotki jest mąż piosenkarki, Carey Hart.

Ta sesja Britney Spears wstrząsnęła światem! Miała wtedy 17 lat

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

P!nk nago

Alecia Beth Moore, bo tak naprawdę nazywa się P!nk, nie wstydzi się swojego ciała. Wokalistka może pochwalić się wysportowaną sylwetką. Każde show artystki to nie tylko popis jej wokalnych, ale również akrobatycznych umiejętności. Takich zdjęć nie dodała jednak nigdy!

Jeśli nie brałaś prysznica na świeżym powietrzu, podczas gdy mąż próbował cię straszyć co pięć minut, to nie wiesz, co to życie - napisała artystka.

Fani pochwalili P!nk za dystans do siebie i porównali ją do Britney Spears, która również lubi pokazywać się nago.