Gina Stewart

i

Autor: Jam Press/East News Gina Stewart uznana najseksowniejszą babcią na świecie

Celebryci

Oto najseksowniejsza babcia świata. Zdradziła sekret wiecznej młodości

2024-03-29 9:47

Gina Stewart rozpala media społecznościowe swoimi odważnymi zdjęciami. Aż trudno uwierzyć, że ma 53-lata i co więcej, jest już BABCIA! Jedni wychwalają jej urodę, inni są zdegustowani zachowaniem w sieci. "Babcia" jednak żyje własnym życie i nie przejmuje się docinkami innych. Chętnie również odpowiada na pytania, jak o siebie dba, że wygląda tak młodo.

Gina Stewart to australijska modelka i celebrytka, która zdobyła ogromną popularność dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi i obecności w mediach społecznościowych. Urodziła się 29 sierpnia 1969 roku. W wieku 18 lat została matką. Kobieta ma czworo dzieci, a niedawno została także babcią. Z tego względu została okrzyknięta "najseksowniejszą babcią na świecie". Dużą popularność zyskała, gdy zaczęła publikować odważne zdjęcia na popularnym portalu społecznościowym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najseksowniejsze polskie gwiazdy. Na ich widok miękną kolana! [GALERIA]

ESKA Summer City w Galerii Katowickiej

Gina Stewart robi kilka prostych rzeczy, aby zachować młody wygląd

Gina Stewart nie wygląda, jak typowa babcia. Ma długie blond włosy, wydatne usta oraz piersi, a także tatuaże. Jej konta na Instagramie obserwuje niemal 60 tys. użytkowników, który są pod wrażeniem  jej młodego wyglądu.

Gina Stewart ma zarówno wielu fanów, jak i przeciwników, którzy wylewają swój hejt na celebrytkę zarzucając jej zbyt śmiałe podejście do swojego ciała. Większość jednak jest nią zachwycona i często proszą o radę w sprawie zachowania tak młodego wyglądu.

Gina ma swoje niezawodne sposoby - nie je przetworzonego jedzenia, unika cukru, korzysta z zimnych pryszniców, regularnie ćwiczy, pije wodę kokosową, rumianek lub wodę filtrowaną, codziennie wieczorem wciera w ciało olejek kokosowy, twarz smaruje kremem z filtrem, a oprócz tego korzysta z sauny w celach detoksykacyjnych.

Gina promuje się na OnlyFans, z którego czerpie spore dochody. W 1,5 roku zarobiła 500 tys. złotych. Obecnie mieszka wraz z rodziną w Stanach Zjednoczonych. Jest także aktywistką społeczną i wspiera różne kampanie charytatywne promując pozytywne podejście do własnego ciała i akceptacji siebie.