Orlando Bloom nie może sprzedać domu! Już drugi raz obniżył cenę! Kupilibyście?

2020-05-21 20:30 nk
Orlando Bloom - dom
Autor: SplashNews.com, IMP FEATURES/East News

Orlando Bloom już drugi raz był zmuszony obniżyć cenę swojego luksusowego "domu kawalerskiego" w Beverly Hills. Wygląda na to, że nikt nie chce go kupić - czy to wina pandemii koronawirusa? Czy może zbyt wysokich oczekiwań finansowych aktora? Nikt nie chce mieszkać w domu po Orlando Bloomie?!

Orlando Bloom od dłuższego czasu mieszka w domu swojej ukochanej, Katy Perry. Para spodziewa się dziecka, które pojawi się na świecie już tego lata. Luksusowa (i ekologiczna!) rezydencja piosenkarki za 17 milionów dolarów zdaje się być idealnym miejscem dla świeżo powiększonej rodziny.

Katy i Orlando właśnie w tym domu spędzają zalecaną kwarantannę domową w związku z pandemią koronawirusa. I coraz lepiej się poznają!

Orlando Bloom nie może sprzedać domu?!

Jednak Orlando Bloom jest nadal właścicielem swojej kawalerskiej posiadłości w Beverly Hills. Próbuje ją sprzedać od dawna, jednak - bez skutku.

Już w styczniu aktor obniżył cenę domu z 9,5 na 9 milionów dolarów. A, sorry - na 8,99 mln. Promocja godna hipermarketu! Teraz cena poszła jeszcze o milion dolców w dół i ponownie zastosowano zabieg marketingowy pt. "Obniżmy cenę o 1/100 - będzie wyglądała na o milion niższą".

Kupilibyście parterowy dom z czterema sypialniami i czterema łazienkami, bez ogrodu, za to z basenem za PRAWIE 8 milionów dolarów?

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Orlando Bloom - dom
Autor: IMP FEATURES/East News
Orlando Bloom - dom
Autor: IMP FEATURES/East News
Orlando Bloom - dom
Autor: IMP FEATURES/East News
Orlando Bloom
Autor: SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE