Oprah Winfrey

i

Autor: The Nancy O’Dell Channel / tal/Ferrari Press/East News Oprah Winfrey

Oprah Winfrey była ZASKOCZONA tym, co powiedziała Meghan Markle! “Poszła na całość”

2021-04-25 18:57

Oprah Winfrey postanowiła zabrać głos w sprawie głośnego wywiadu, którego udzielili jej Meghan Markle i książę Harry. Podobno dziennikarka była zaskoczona tym, co wyznała jej była księżna. Oprah stwierdziła, że Meghan POSZŁA NA CAŁOŚĆ. Co jeszcze powiedziała? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ten wywiad wstrząsnął opinią publiczną. Był też hitem oglądalności. Meghan Markle i książę Harry niecałe dwa miesiące temu zasiedli na kanapie u znanej na całym świecie dziennikarki, Oprah’y Winfrey. Meghan podczas rozmowy zarzuciła rodzinie królewskiej między innymi rasizm. Jak mówi Markle, na porządku dziennym były tam rozmowy między innymi na temat tego jak ciemną skórę będzie miał Archie. Wielu fanów królewskiej rodziny było w ogromnym szoku. 

Niecałe dwa miesiące od publikacji tej rozmowy, głos w sprawie postanowiła zabrać dziennikarka, która ją przeprowadziła, czyli Oprah Winfrey. 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Oprah była gościem w programie TalkShopLive, gdzie zaznaczyła, że nie wiedziała, co zamierzają powiedzieć Meghan i Harry. 

powiedziała znana dziennikarka dodając, że bardzo dbała o to, by nikt z ekipy realizującej wywiad nie zdradził jego treści na zewnątrz. 

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Robert Lewandowski startuje z nowym biznesem. Jakim?

Nie miałam pojęcia, że ​ten ​wywiad wywrze tak wielki wpływ, jaki wywarł i wciąż wywiera. Naszą wspólną intencją była prawda. Oni chcieli móc opowiedzieć swoją historię i zrobić to w taki sposób, by pozostać wiernymi prawdzie (...) Co? Naprawdę w to idziesz? Poszła na całość! (...) Powodem, dla którego był to tak mocny wywiad, jest to, że oni byli otwarci, pokazali swoją wrażliwość i mówili prawdę