Oliwka Brazil

i

Autor: Screen/Instagram/@oliwka_brazil Oliwka Brazil pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Oliwka Brazil była uroczym niemowlakiem. Pokazała zdjęcie w koronkowej czapeczce

2022-11-21 17:02

Oliwka Brazil była uroczym dzieckiem, co udowodniła pokazując swoim fanom zdjęcie sprzed około 18 lat. W jej rodzinnym domu honorowe miejsce zajmuje jej portret, na którym prezentuje się w białym ubranku i koronkowej czapeczce udzierganej na szydełku.

Oliwka Brazil jest jedną z najpopularniejszych rodzimych raperek, która nazywana jest polską Cardi B. Tak naprawdę nazywa się Oliwia Bartosiewicz i pochodzi z Marek pod Warszawą. 19-latka swój sukces po części zawdzięcza Smolastemu, który miał duży wpływ na jej debiut i rozwój kariery. Wokalistka pojawiła się w takich utworach rapera jak Playboy oraz Oh, Daddy.

Jej najbardziej znanymi numerami są: Big Mommy, Kokieterka, Chcę być jak Oliwka Brazil, S.E.K.S, Toxic Baby, czy długo wyczekiwany przez fanów utwór Karaluchy, który nagrała wspólnie z Białasem.

Oliwka Brazil jak niewinny aniołek

Oliwka Brazil wzbudza skrajne emocje wśród odbiorców jej muzyki, gdyż teksty piosenek pełne są wulgaryzmów i nawiązań do seksu, a trzeba pamiętać, że w dużej mierze słuchają ją bardzo młode osoby.

Oliwka ma bardzo wyraźny pomysł na siebie, a ludzi często są ciekawi jej nowych kawałków, stąd tak duże wyświetlenia w streamingach i na YouTubie. Big Mommy doczekał się prawie 12 milionów odsłon, a Kokieterka niemal 7 milionów wyświetleń. Nic więc dziwnego, że młoda gwiazda mocno wierzy w swój sukces, za którym oprócz Smolastego stoi również wytwórnia Warner Music Group, z którą artystka podpisała kontrakt w 2021 roku.

W mediach społecznościowych również nie brakuje jej fanów. Na Instagramie jej aktywność śledzi 303 tysiące użytkowników, którzy są mocno zaabsorbowani jej życiem zawodowym i prywatnym. Celebrytka jedną z niedziel spędzała w rodzinnych Markach, gdzie zrobiła zdjęcie wiszącego na ścianie portretu, na którym można zobaczyć maleńką Oliwię. Gwiazda miała wówczas ok. roku i wyglądała niesamowicie uroczo, prezentując się w białym kubraczki i białej czapeczce wykonanej na szydełku. sami zobaczcie!

Oliwka Brazil

i

Autor: Screen/Instagram/oliwka_brazil Oliwka Brazil pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!