Oliwia Bieniuk

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News Oliwia Bieniuk w objęciach Grzegorza Tłalki z "Top Model"

Oliwia Bieniuk w objęciach przystojnego blondyna. Co ich łączy?

2022-05-09 13:26

Oliwia Bieniuk niechętnie mówi o swoim życiu uczuciowym. Po niedawno zakończonej relacji z Michałem Krasnodomskim, nie chciała publicznie opowiadać o szczegółach tego związku i rozstania. Niedawno pokazała się w objęciach przystojnego blondyna, z którym spędzała czas na nadmorskiej plaży. Kim jest tajemniczy znajomy?

Po występie Oliwii Bieniuk w „Tańcu z gwiazdami”, media żywo zaczęły interesować się życiem prywatnym córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Gwiazda telewizyjnego show zaczęła być wyjątkowo obecna w social mediach. Na Instagramie śledzi ją blisko 250 tysięcy followersów, którzy na każdym kroku zachwycają się wyjątkową urodą młodej celebrytki. Jej obecność w show-biznesie przyniosła jej wiele nowych znajomości, a niedawno pokazała się z pewnym przystojnym mężczyzną, wywołując falę spekulacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwia Bieniuk na planie filmu o Ani Przybylskiej. "To było ogromne przeżycie"

Oliwia Bieniuk w objęciach przystojnego modela. Kim jest tajemniczy Grzegorz?

Oliwia Bieniuk rozstała się niedawno z Michałem Krasnodomskim – modelem i żeglarzem z Gdyni. Nie chała jednak komentować ich związku i rozstania. Po nieudanej relacji, Oliwia pokazała się u boku Grzegorza Tłalki znanego z programu „Top Model”. Grzegorz w sierpniu będzie świętował swoje 25 urodziny, pochodzi z Nysy i studiuje socjologię na wrocławskiej uczelni. Pracuje w banku oraz na Instagramie, gdzie nawiązuje współprace z różnymi markami.

Na jego instagramowym koncie widzimy również, że influencer lubi podróżować, zarówno po świecie jak i po Polsce. Niedawno odwiedził również Trójmiasto, gdzie spotkał się z mieszkającą tam Oliwią Bieniuk. Kiedy Grzegorz opublikował w sieci zdjęcie z młodą celebrytką, internet obiegła wieść, że córka Jarosława Bieniuka spotkała nową miłość. Czy Oliwię i Grzegorza łączy coś więcej nić tylko przyjaźń? Oliwia odniosła się do tych doniesień, wrzucając na InsaStory screen jednego z portali plotkarskich, dodającdosadny opis: „Mordy, nie piszcie głupot, ok?”. Z czasem na pewno się okaże czy to jedynie niewinna znajomość czy coś więcej, jednak jakby nie było, życzymy Oliwii szczęścia.

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE