Ola Jordan wraca do Tańca z Gwiazdami po tuż porodzie? To już postanowione?!

2019-11-21 22:14 nk
Ola Jordan
Autor: WBF

Ola Jordan już planuje powrót do polsatowskiego Tańca z Gwiazdami?! Jurorka show jest wielką nieobecną bieżącej, 10. edycji show, z powodu ciąży. Tancerka podobno już planuje jednak powrót za stół jurorski. Kiedy? Na 11. edycję, która ma odbyć się wiosną 2020! A przecież właśnie wtedy podobno wypada termin jej porodu!

Ola Jordan we wrześniu 2019 poinformowała fanów, że jest w ciąży, Po wielu latach starań piękna tancerka doczeka się w końcu swojego maleństwa. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, dziecko Oli Jordan i jej męża, Jamesa, ma przyjść na świat wiosną 2020 roku.

Co ciekawe, w tym samym czasie podobno ma rozpocząć się 11. edycja Tańca z Gwiazdami. Serwis Wirtualnemedia.pl podaje, że kolejna odsłona show jest już potwierdzona, a w jej jury ma zasiąść ciężarna obecnie Ola Jordan!

Ola Jordan wraca do Tańca z Gwiazdami?!

Ola Jordan w 2018 roku dołączyła do składu jury Tańca z Gwiazdami, zastępując Beatę Tyszkiewicz. Jej kariera w programie nie trwała zbyt długo, bo już w 2019 roku gwiazda była zmuszona zrezygnować z udziału w 10. edycji. Producenci zdecydowali, że nie będą szukać dla niej zastępstwa, tylko pozostawią jury w 3-osobowym składzie.

Podobno wiosną 2020 spełni się marzenie Oli o posiadaniu dziecka. Jeśli jednak prawdą jest, że tancerka potwierdziła swój powrót do programu Taniec z Gwiazdami, to będzie musiała łączyć obowiązki świeżo upieczonej mamy z pracą w telewizji.

Rzadko która gwiazda decyduje się na tak szybki powrót do pracy po porodzie (a może nawet przed?). Choć Taniec z Gwiazdami 11 będzie emitowany, tak jak dotąd, tylko raz w tygodniu, w piątki o 20:05, to jednak oznaczałoby dla jurorki najprawdopodobniej dość trudne do pogodzenia zobowiązania. Maleństwo tuż po narodzinach domaga się z reguły nieustannego tulenia do maminej piersi.

Z naszych informacji wynika, że nie zmieni się skład prowadzących i jury. Gospodarzami show będą ponownie Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, a w jury zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Aleksandra Jordan (tancerka aktualnie jest w ciąży, więc chwilowo nie bierze udziału w programie). Telewizja Polsat właśnie kompletuje listę uczestników kolejnej edycji tanecznego show.

- czytamy w serwisie Wirtualnemedia.pl.

NAJNOWSZE