Marta Manowska

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@martamanowska Marta Manowska w swoim domu na wsi - jak mieszka prowadząca Rolnik Szuka Żony?

Gwiazdy

Obłędny dom Marty Manowskiej. Tak na wsi żyje gwiazda "Rolnik szuka żony" [GALERIA]

2024-05-24 12:21

Marta Manowska jest gwiazdą programu "Rolnik szuka żony" i wielbicielką sielskich klimatów. Jej dom znajduje się z dala od miasta, a posiadłość robi duże wrażenie. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia!

Marta Manowska od 2014 roku prowadzi rozrywkowy program TVP Rolnik Szuka Żony. Wcześniej pracowała przy takich produkcjach jak Ugotowani - gdzie przeprowadzała castingi - oraz Lubię to i Bitwa na Głosy. Grała epizodyczne role w serialach i filmach, a także pracowała jako dziennikarka Programu III Polskiego Radia. Miała również styczność z agencją reklamową oraz teatrem. Napisała książkę pt.: "Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków – dwie drogi do niepodległości".

Eska Summer City 26.08.2022

Marta Manowska to jedna z najbardziej tajemniczych osobowości telewizyjnych

Na temat prywatnego życia Marty Manowskiej wiadomo niewiele. Prowadząca program Rolnik Szuka Żony urodziła się 31 marca 1981 roku w Siemianowicach Śląskich. Chodzą również słuchy, że w 2017 roku u jej boku pojawił się pewien mężczyzna, co jednak nie jest potwierdzoną informacją. Wiadomo natomiast, że mieszka na wsi, gdzie znajduje się przepiękny, ceglany dom dziennikarki. Jej mała posiadłość robi piorunujące wrażenie, zwłaszcza na osobach, które kochają naturę i stylową architekturę.

Sonda
Oglądasz program Rolnik Szuka Żony?

Talk show jakiego jeszcze nie było!

MELLINA czyli Marcin Meller w Esce ROCK. Włącz teraz i posłuchaj!

Listen to "Chłopi (Tom 1 - Jesień). Władysław Reymont. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.