Nowy chłopak Gigi Hadid jest mega HOT! Oto Tyler Cameron bez koszulki [GALERIA]

2019-08-25 8:00

Nie dziwimy się, że Gigi Hadid powoli traci głowę dla Tylera Camerona! Amerykański model coraz częściej widywany jest w towarzystwie modelki, a po tym, jak ostatnio przyłapano go wychodzącego rano z jej apartamentu, nikt nie ma już chyba wątpliwości co do charakteru ich relacji. Najwyższy czas przyjrzeć mu się więc lepiej... przyjemności!

26-letni Tyler Cameron to nowe, gorące nazwisko amerykańskiego showbizu! Model i celebryta zdobył popularność za sprawą udziału w show The Bachelorette, jednak dopiero romans z Gigi Hadid sprawił, że jego nazwisko zagościło na pierwszych stronach wszystkich serwisów plotkarskich.

Tyler Cameron to jednocześnie pierwszy facet, z którym modelka spotyka się od czasu rozstania z Zaynem Malikiem. Gigi Hadid zakończyła związek z byłym wokalistą One Direction w marcu tego roku i przez wiele miesięcy absolutnie nie miała głowy do nowych związków.

Tyler Cameron - hot zdjęcia

Trudno określić, czy to ujmującym charakterem Tyler Cameron przekonał do siebie modelkę. Jedno jest pewne - jego idealne ciało na pewno mu w tym nie zaszkodziło ;) Tyler Cameron może pochwalić się doskonale wyrzeźbionym torsem, którym chętnie chwali się na Instagramie. Pod każdym takim zdjęciem pojawiają się setki komentarzy od rozkochanych fanek.

Zobaczcie gorącą galerię ze zdjęciami topless nowego faceta Gigi Hadid! Myślicie, że widziała go już bez koszulki? ;)

Zobacz też:

NAJNOWSZE