Maja Staśko i Sergiusz Górski NitroZyniak

i

Autor: AKPA / Pawel Wodzynski/East News Maja Staśko i Sergiusz Górski NitroZyniak spotkają się na treningu

NitroZyniak wylicytował spotkanie z Mają Staśko. Na treningu skrzyżują rękawice

2023-02-02 18:19

Sergiusz Górski pochwalił się w sieci wylicytowaną akcją WOŚP. Nitro zapłacił 3,5 tysiąca złotych, aby spotkać się na treningu z Mają Staśko, która całkiem niedawno nie kryła dumy z tego, iż patoinfluencer został dożywotnio zbanowany na YouTubie.

Sergiusz Górski, znany w sieci jako NitroZyniak, nie ma najlepszych relacji z aktywistką Mają Staśko, która nie popiera jego internetowej działalności. Nitro znany jest z nagrywania filmików o tematyce gamingowej, gdzie podczas streamowania często dopuszczał się karygodnych czynów - groził innych graczom śmiercią, wyzywał ich bliskich i nakłaniał do popełnienia samobójstwa.

Maja Staśko jest bardzo wrażliwa na punkcie przemocy, również tej stosowanej w sieci. Oprawcy często czują się bezkarni, jednak ona próbuje walczyć z tym zjawiskiem. Kiedy NitroZyniak dostał permanentnego bana na YouTubie, Maja nie kryła ogromnej dumy z takiego obrotu spraw.

Nitro i Maja Staśko spotkają się, aby razem potrenować

W związku z tegoroczną edycją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w sieci pojawiło się mnóstwo zbiórek i aukcji, które można było wylicytować. Nitro również postanowił dołożyć się do fundacji Jurka Owsiaka, licytując spotkanie z Mają Staśko. Teraz pochwalił się obserwującym jego profil na Twitterze, iż czeka go spotkanie z popularną aktywistką. 

Aukcja zakończyła się 30 stycznia 2023, a cena jaką zaproponował Sergiusz to 3550 złotych. Spotkanie będzie polegało na odbyciu wspólnego treningu z nią oraz trenerem Piotrem Strusem. 

Internauci od razu skomentowali decyzję Sergiusza: "Nie chciałeś ostanio, żeby się od ciebie od**bała? Po c*uj to robisz?", "Maja w szoku będzie jak zobaczy wpis na twitterze wuja", "Coś czuje że nie dojdzie do tego. Maja powie, że to zrobiłeś przeciwko niej. I będzie tak długo przekładała spotkanie by to się nie dobyło". Pozostaje więc czekać, na reakcję Mai Staśko.

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE