Niebieski wieloryb kontra... RÓŻOWA PANDA! Polski Twitter odpowiada na głupi trend!

2017-03-13 10:46
Różowa panda - odpowiedź twittera na grę Niebieski wieloryb
Autor: twitter.com Różowa panda - odpowiedź twittera na grę Niebieski wieloryb

Różowa panda pokonała niebieskiego wieloryba? Polscy nastolatkowie nie są tak głupi, jak myśleli twórcy gry niebieski wieloryb...

Gra niebieski wieloryb, która rzekomo zabiła już 130 osób, w ostatnich dniach opanowała polski internet. O tym nowym głupim trendzie, który prawdopodobnie przyszedł do nas aż z Rosji, trąbił przez kilka dni cały Twitter. Ale na szczęście polscy użytkownicy internetu nie dali się wkręcić. Ich odpowiedź na grę niebieski wieloryb to... gra różowa panda! O co chodzi? Zobaczcie, jakie są jej zasady i dlaczego to właśnie różowa panda pokonała niebieskiego wieloryba

Na czym polegać miała gra niebieski wieloryb? Zasady tej "zabawy" miały zmusić użytkowników, najczęściej nastoletnich, do wykonywania serii głupich poleceń, często polegających np. na okaleczaniu się. Zadań miało być aż 50, a ostatnim wyzwaniem miało być... samobójstwo zmanipulowanego uczestnika gry niebieski wieloryb.

Brzmi to bardzo niebezpiecznie i nie bez powodu gra niebieski wieloryb i jej zasady od kilku dni nie schodzą z ust polskich internautów. Ale na szczęście nastoletni użytkownicy Twittera, którzy mieli być następnym celem twórców gry niebieski wieloryb, nie są tak naiwni, jak mogło im się zdawać.

Odpowiedzią polskiego Twittera na grę niebieski wieloryb jest... gra różowa panda!

Brzmi absurdalnie? No to zobaczcie, na czym polegają jej zasady, a szybko zmienicie zdanie.

Gra różowa panda w wielkim skrócie polega na tym, aby serię 50 głupich zadań prowadzących do zniszczenia gracza, zastąpić takimi, które sprawią, że świat stanie się lepszy :) Jakie to zadania? Choćby pomoc bliskim, bycie miłym, dzielenie się uśmiechem czy po prostu - bycie szczęśliwym.

Zresztą zobaczcie sami - oto przykładowe zadania wymyślane przez polskich użytkowników Twittera w ramach gry różowa panda. Chyba trudniej o lepszą odpowiedź na trend niebieski wieloryb, prawda?

I co Wy na to? Odzyskaliście wiarę w ludzi? Bo my tak :)

Niebieski wieloryb - gra, która zabija
Autor: Instagram.com Niebieski wieloryb - gra, która zabija

NAJNOWSZE