Niall Horan zdradził, co będzie robił podczas trasy koncertowej. I nie chodzi o śpiewanie!

2020-02-25 13:46 kp
Niall Horan
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Niall Horan przez ostatnie miesiące intensywnie pracował nad swoją nową płytą. Teraz wokalista ma już wydany świeżutki krążek Heartbreak Weather i może ze spokojem planować trasę koncertową. Na początek wyruszy do Australii. Niall zdradził, co koniecznie zabierze ze sobą w walizce i jak będzie spędzał tam wolny czas.

Światowe trasy koncertowe to dla muzyków z jednej strony ogromna przyjemność, a z drugiej ciężka praca. Miesiące w tournee to czas spędzony w kolejnych hotelach, z dala od rodziny i z niewielką ilością snu. Każdy ma przy tym swój sposób na relaks między kolejnymi koncertami - Niall Horan właśnie zdradził, jak on spędza wolny czas!

Jeszcze w ubiegłym roku Niall Horan zapewniał, że kończy z imprezowaniem na trasie koncertowej i wszystko wskazuje na to, że ma zamiar dotrzymać danego słowa. Zamiast wyskakiwać po koncertach do pubu, wokalista będzie... grał w golfa!

Niall Horan nie rozstaje się z kijem golfowym

Niall Horan od lat jest wielkim fanem golfa i chętnie spędza wolny czas na polu golfowym. Po raz pierwszy chyba tym razem ma zamiar grać również podczas tournee. We wrześniu piosenkarz wyruszy do Australii, by promować swoją nową płytę Heartbreak Weather. Niall specjalnie tak ułożył plan koncertów, by znaleźć czas na rozgrywki golfowe!

Chciałbym, żeby było wcześniej. Muszę najpierw przejść przez kilka miejsc, rozumiesz? Jestem naprawdę podekscytowany. To będzie niewiarygodne, nie mogę się doczekać.

- powiedział Niall o swojej nowej trasie.  A zapytany o to, czy uda mu się odwiedzić przy okazji jakiejś kluby golfowe, dodał:

Och, nie ma co do tego żadnych wątpliwości ... Będę grał w golfa na poważnie!

- powiedział.

Spodziewaliście się, że aż taki z niego golfista? ;)

NAJNOWSZE