Nergal

i

Autor: WBF

Nergal wyśmiał chorobę Bruce'a Willisa. Fani czują się zażenowani

2022-04-07 14:31

Adam „Nergal” Darki pokazał się w sieci w zupełnie nowej odsłonie – zgolił głowę na łyso i odniósł się do postaci Bruce’a Willisa, kpiąc z jego choroby. Jedni z fanów uznali to za zabawny żart, inni poczuli się zażenowani słowami muzyka.

Kilka dni temu usłyszeliśmy o chorobie z jaką zmaga się Bruce Willis. To z jej powodu aktor postanowił zrezygnować z dalszej kariery. Bruce Willis znany jest z takich filmów jak „Szklana pułapka”, „Szósty zmysł” czy „Red”. Wiele polskich gwiazd wyraziło współczucie wobec tego co spotkało amerykańską gwiazdę kina. Natomiast Adam Darski dodał niefortunny wpis, który można odebrać jako żart z choroby Willisa.

Sądzę, że powinienem podziękować mojej mamie za to, że mnie nie upuściła, gdy wypluwała ze swojego łona taką głowę, co? Wuce Brullis… ehm, tryb Bruce’a Willisa włączony – czytamy w instagramowym poście Nergala.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bruce Willis zmaga się z poważną chorobą. To dlatego tak rzadko widujemy go na ekranie

Czym jest afazja? Na co cierpi Bruce Willis?

Osoby cierpiące na afazję mają problem z mową, pisaniem i czytaniem. Wypowiadane zdanie mają zaburzoną składnię, a w słowach przekręcane są litery. Chory może również mylić proste terminy, np. zamiast „tydzień” może powiedzieć „miesiąc” i nie będzie to miało dla niego żadnego znaczenia. Mówienie staje się, więc pracochłonnym procesem, wymagającym wiele wysiłku. Do takich problemów dochodzi przez uszkodzenia mózgu, wywołane udarem lub innymi uszkodzeniami wywołanymi w ośrodkowym układzie nerwowym.

Wpis Negala podzielił fanów. Jednych to rozbawiło innych zażenowało

Nergal w swoim wpisie zamienił litery w imieniu i nazwisku Bruce’a Willisa, co wskazuje na to, że Adam Darski naśmiewa się z problemu jakim jest afazja. Ten niesmaczny żart skomentowali internauci, którzy podzielili się na dwa obozy. Jedni przesłali płaczące ze śmiechu emotki, przy okazji nawiązując do oskarowej afery z udziałem Willa Smitha i Chrisa Rocka, który zażartował z żony aktora cierpiącej na łysienie plackowate, która pokazała się na rozdaniu nagród z ogoloną głową.

Slaaaaaap – napisał jeden z internautów.

Will Smith is coming your way full speed right now – dodał kolejny fan.

Gorszym widokiem od łysej głowy, jest pusta głowa, chociaż niewidoczna gołym okiem – skrytykowała wpis Nergala użytkowniczka Instagrama.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE