Natalia Siwiec skończyła 37 lat! Jak się zmieniała przez ostatnie lata? [DUŻO ZDJĘĆ]

2020-08-01 20:46 RD
Natalia Siwiec
Autor: WBF

Natalia Siwiec w polskim show biznesie obecna jest już od ośmiu lat. 1 sierpnia modelka obchodzi swoje urodziny. Jak zmieniała się w ostatnich latach? Przejrzeliśmy archiwa fotoreporterów. Zobaczcie zdjęcia na Hotplota.pl.

Natalia Siwiec to polska fotomodelka i celebrytka. Największą popularność zyskała w 2012 roku. To właśnie wtedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”. Wszystko zaczęło się od niepozornego zdjęcia Natalii w koszulce z orłem. Bardzo szybko obiegło ono media niemalże na całym świecie. To przełożyło się na sukces w Polsce. I tak w 2013 roku fraza „Natalia Siwiec” uplasowała się na 5. miejscu w kategorii najbardziej popularnych polskich celebrytów w opublikowanym przez Google Zeitgeist rankingu najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim Internecie. Natalia ma na swoim koncie udział w show stacji Viva Polska. Wzięła ona również udział w programie Taniec z Gwiazdami.

1 sierpnia Natalia Siwiec obchodzi urodziny. W 2020 roku skończyła 37 lat. Jak zmieniała się od początku swojej kariery? Zobaczcie zdjęcia na Hotplota.pl.

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian
NAJNOWSZE