Natalia Kukulska

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@natalia.kukulska Natalia Kukulska sprawiła dzieciom bardzo drogi prezent

Gwiazdy

Natalia Kukulska wydała majątek na świąteczny prezent dla dzieci. Piosenkarka stawia na ich rozwój

2023-12-28 13:23

Natalia Kukulska spędziła rodzinne święta w swoim nowym domu. Mimo wielu wydatków związanych z urządzaniem lokum, piosenkarka sprawiła dzieciom spektakularnie drogi prezent, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Natalia Kukulska od dłuższego czasu urządza wnętrze nowego domu i wygląda na to, że całe przedsięwzięcie powoli dobiega końca, sądząc po kadrach, które opublikowała w święta Bożego Narodzenia i niedawnym wywiadzie udzielonym magazynowi "Pani".

To zżera nam sporo nerwów. Gdyby kilka lat temu ktoś mi powiedział, ile to będzie trwało i z jakimi problemami będzie związane, nigdy bym się na to nie zdecydowała. Pandemia i inflacja też nie pomogły. Mam nadzieję, że jak skończymy, będę myślała inaczej – że warto było. I na szczęście jest już bliżej końca tego przedsięwzięcia niż dalej. Trwają prace wykończeniowe, które wykańczają również nas - powiedziała w rozmowie z czasopismem "Pani".

Wiele wydatków związanych z urządzaniem nowego lokum nie przeszkodziło jednak rodzicom trojga pociech w sprezentowaniu im drogiej "zabawki".

Natalia Kukulska i Małgorzata Socha. Historia przyjaźni

Natalia Kukulska kupiła dzieciom fortepian wart krocie! Pokazały swoje umiejętności

W czasie świąt Bożego Narodzenia, Natalia Kukulska, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, postanowiła udostępnić fanom nagrania i kadry z tego wyjątkowego czasu. Były to pierwsze święta Natalii i jej rodziny w nowym domu, którego wnętrza prezentują się olśniewająco. Króluje tu naturalne drewno, a otwarte wnętrze daje poczucie olbrzymiej przestrzeni. W jednym z zakątków domu stanął fortepian wart między 50 a 140 tys. złotych, który jest świątecznym prezentem dla dzieci Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, którzy są małżeństwem od 2000 roku.

Ale się urządziłam. 6 latka mi akompaniuje, niektóre kable zwisają jeszcze bez lamp ale nastrojowe światło renifera i brzmienie fortepianu to i tak marzenie spełnione… Pierwsze święta w nowym miejscu. Padam ale warto było… - czytamy pod zdjęciem na Instagramie.

Gwiazda pochwaliła się również nagraniem, na którym każde z jej dzieci testuje nowy sprzęt. Okazuje się, że zarówno 23-letni Jaś, 18-letnia Ania, jak i 6-letnia Laura świetnie radzą sobie z grą na fortepianie. Niewątpliwie, talent odziedziczyły po rodzicach.

Fani zachwycili się nie tylko talentem dzieci, ale również samym prezentem: Super. Najważniejsze to znaleźć wspólny mianownik, który połączy zainteresowania dzieci. W Waszym przypadku wiadomo,że to MUZYKA / Super zabawka i super dzieciaki!!! / Nooo, to jest inwestycja w rozwój i przyszłość / Piękne muzyczne święta. Wspaniale dzieci / Są wspaniali, wspieranie rozwoju dzieci to najlepsza inwestycja.

- czytamy pod postem Natalii Kukulskiej.