Macias i Josef

i

Autor: Screen/YouTube/HIGH League / Screen/Instagram/@yungmaciasww/@josefbratan Macias i Josef w ostrej konwersacji podczas II konferencji High League 4 - Alberto wkroczył do akcji

Na konferencji High League doszło do rękoczynów. Macias i Alberto zrobili zadymę

2022-09-15 12:45

Na konferencji High League zrobiło się gorąco za sprawą konfliktu, który powstał na linii Macias - Josef Bratan. Panowie rozpętali kłótnię, która przerodziła się w bójkę, w której uczestniczył Alberto - brat Josefa. Malikę Montanę - właściciela federacji High League - bardzo ucieszył taki obrót spraw. Dlaczego?

Przed nami 4. edycja High League, w której zmierzą się internetowi celebryci i influencerzy, doskonali znani młodemu pokoleniu. W oktagonie zobaczymy m. in. Maję Staśko, Mini Majka, Szpilę oraz Natsu i Lexy, które stoczą walkę wieczoru. Będzie to walka rewanżowa o pas mistrzowski wagi muszej. 14 września 2022, odbyła się konferencja, a na której mogliśmy posłuchać zawodników. Nie zabrakło Maciasa i Josefa Bratana, którzy wdali się w słowne potyczki.

Alberto stanął w obronie Josefa - dostało się Maciasowi

Pomiędzy Maciasem i Josefem od początku konferencji panowała gęsta atmosfera. W trakcie rozmowy prowadzonej przez Mateusza Kaniowskiego, między zawodnikami doszło do słownych potyczek, które przerodziły się w ostrą kłótnię. Panowie wstali do siebie, ale po chwili ich emocje zostały ostudzone i wrócili na miejsca. Nie na długo. Macias i Josef znowu zaczęli się wyzywać, a do akcji wkroczył rozjuszony Alberto - brat Josefa. Alberto skierował w stronę Maciasa kilka ostrych zdań.

Chcesz poczuć czarny smak wakacji dzi*ko? Będziesz załadowany w du*sko. Przyjdę ku*wo po ciebie. Nie grasz z byle kim. Jesteś dla mnie dzi*ką. Będziesz ru**any czarną pałą - nie przebierał w słowach Alberto. 

Na szczęście ochrona szybko zareagowała i rozdzieliła panów. Malik z początku ucieszył się z takiego obrotu sprawy, ponieważ "coś zaczęło się dziać". Jednak później starał się sprowadzić ich do pionu: "Jedna ogromna prośba do obu panów. Zostawcie to między sobą. Nie wpuszczajcie swoich kolegów, bo to eskaluje do stopnia, że to jest niepotrzebne" - powiedział właściciel High League.

Sonda
Kto wygra walkę wieczoru podczas High League 4?
Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku