Must Be The Music 2014, odcinek 2: Karolina Głowala okrzyknięta KRÓLOWĄ! VIDEO

2014-09-24 19:57

W najbliższą niedzielę (28.09.2014) drugi odcinek Must Be The Music 2014. Na scenie pojawią się kolejni zdolni uczestnicy castingów, którzy nie bali się zawalczyć o muzyczne marzenia. Wśród nich znajdzie się między innymi Karolina Głowala, która została okrzyknięta przez Elę Zapendowską KRÓLOWĄ! 

W najbliższą niedzielę (28.09.2014) drugi odcinek Must Be The Music 2014. Przypominamy, że Polsat wyemituje drugi odcinek Must Be The Music 2014, który miał mieć swoją premierę w minioną niedzielę, jednak data emisji musiała zostać zmieniona, przez wzgląd na Finał Mistrzostw Świata w Siatkówce 2014.
Na scenie pojawią się kolejni zdolni uczestnicy castingów, którzy nie bali się zawalczyć o muzyczne marzenia. Wśród nich znajdzie się między innymi Karolina Głowala, która została okrzyknięta przez Elę Zapendowską KRÓLOWĄ! Doda może być średnio zadowolona z takiego obrotu sprawy :D Zobaczcie VIDEO ukazujące fragment Must Be The Music 2014, odcinek 2!


Must Be The Music 2014, odcinek 2: ZDJĘCIA uczestników! Zobaczcie, kto wystąpi!

Odcinek drugi Tylko muzyka. Must Be The Music 2014 zaserwuje nam niesamowite emocje i doznania słuchowe. Jedną z uczestniczek MBTM będzie 14-letnia Karolina Głowala, która podbiła serce samej Elżbiety Zapendowskiej.

Podczas odcinków castingowych Must Be The Music 2014 Karolina Głowala zaśpiewała jeden z największych przebojów ostatnich miesięcy "I See Fire" Eda Sheerana znany z filmu „Hobbit”.

- "Karolinko, masz taki cudowny spokój w tym wokalu. Wprowadziłaś mnie w taki błogi
nastrój, który uwielbiam. Jesteś królową, która to spowodowała" - podsumowała występ
14-latki Elżbieta Zapendowska, która zazwyczaj bardzo krytycznie ocenia śpiewającą
młodzież.

Must Be The Music 2014, odcinek 2: 13-letnia Maria Markiewicz lepsza, niż Edyta Góniak? VIDEO

Must Be The Music 2014, odcinek 2: Karolina Głowala - kim jest faworytka Eli Zapendowskiej?

Na co dzień Karolina Głowala mieszka w Garwolinie z trójką rodzeństwa i rodzicami. Miłość
do muzyki zaszczepił w nastolatce tata, który nauczył ją grać na gitarze. W przyszłości
Karolina chciałaby wybrać się w podróż dookoła świata połączoną z trasą koncertową.Czy z opinią Elżbiety Zapendowskiej zgodzą się pozostali jurorzy Must Be The Music 2014? Odpowiedź już w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie. Wtedy wystartuje Must Be The Music 2014, odcinek 2. Relacja na żywo oczywiście na Hotplocie! :)

A na eskaGO filmy o Waszych ulubionych gwiazdach! Między innymi o...

One Direction! All For One na eskaGO za darmo i absolutnie legalnie!
NAJNOWSZE