Monika Laskowska - mąż, zdjęcia, walki, wiek, wzrost, dzieci. Kim jest Najlepsza Polska Dziennikarka

i

Autor: Clout MMA

Gwiazdy

Monika Laskowska - mąż, zdjęcia, walki, wiek, wzrost, dzieci. Kim jest Najlepsza Polska Dziennikarka?

2023-08-05 17:22

Monika Laskowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek, znaną przede wszystkim ze swoich zabawnych wpadek. Przez udział w Clout MMA zrobiło się o niej głośniej. Internauci zastanawiają się ile ma lat, jaki jest jej wzrost oraz czy ma dzieci? Kim jest Najlepsza Polska Dziennikarka? Wyjaśniamy!

Monika Laskowska - mąż, zdjęcia, walki, wiek, wzrost, dzieci. Kim jest Najlepsza Polska Dziennikarka? Monika Laskowska pracuje w show-biznesie od wielu lat, jednak dopiero gdy została gwiazdą wywiadów na Fame MMA, zrobiło się o niej głośno. Zasłynęła tam jako Najlepsza Polska Dziennikarka. Teraz jej osoba dostaje jeszcze większe zainteresowanie, gdyż została zawodniczką federacji Clout MMA. Jej pierwsza walka wzbudza ogromne emocje. Internauci poszukują informacji, dotyczących jej życia prywatnego takich jak ta czy udało jej się założyć rodzinę. Postanowiliśmy zebrać dla Was najważniejsze z nich. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA 1 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy 5.08.2023? [ROZPISKA]

Shake Your Eska #28 | Wolf

Monika Laskowska - mąż

Czy Najlepsza Polska Dziennikarka ma męża? Niestety, nie zostało to podane do informacji publicznej. Nie wiadomo, jak wygląda ta kwestia. Być może kiedyś zdradzi, jaka jest prawda!

Monika Laskowska - zdjęcia

Internauci poszukują zdjęć Moniki Laskowskiej. Można je znaleźć nie tylko na jej Instagramie, który zgromadził ponad 100 tys. obserwujących. Prowadzi również konto na OnlyFans.

Monika Laskowska - walki

Monika Laskowska od długiego czasu istniała w świecie freak fightów, jednak jak do tej pory nie zdecydowała się zawalczyć. Dopiero po powstaniu nowej federacji - Clout MMA - postanowiła spróbować swoich sił. W pierwszym pojedynku stoczy się z Nikolą "Alokin".

ZOBACZ TAKŻE: CLOUT MMA 1 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Clout MMA 5.08.2023?

Monika Laskowska - wiek

Ile lat ma Monika Laskowska? Choć nie wygląda, w 2023 skończy 47 lat. Trzeba przyznać, że starzeje się jak wino!

Monika Laskowska - wzrost

Internauci zastanawiają się, jak wysoka jest Monika Laskowska. Najlepsza Polska Dziennikarka ma 165 cm wzrostu.

Monika Laskowska - dzieci

W swoim życiu Najlepsza Polska Dziennikarka postawiła przede wszystkim na rozwijanie kariery i budowanie marki osobistej. Nie zdecydowała się na potomstwo.

Z kim mógłbyś walczyć we freak fightach? Rozwiąż nasz quiz i poznaj swojego przeciwnika

Pytanie 1 z 9
Oglądasz walki na Fame MMA, High League i KSW?