Milionerzy - kto wygrał milion w 2018 roku? To drugi zwycięzca w historii!

2018-03-20 10:42
Milionerzy - Hubert Urbański - kolejny uczestnik wygrał milion złotych
Autor: Krystian Szczęsny/TVN

Polscy Milionerzy z kolejnym zwycięzcą głównej nagrody! W 2018 roku padł kolejny milion złotych! Kto go wygrał?

To historyczna chwila! Padł drugi milion w polskiej edycji programu Milionerzy! Kto wygrał milion złotych i jakie pytanie przyniosło główną wygraną?

Stacja TVN, prowadzący program Milionerzy Hubert Urbański, ale przede wszystkim miliony widzów teleturnieju na kolejnego - dopiero DRUGIEGO w historii programu zwycięzcę czekają już 8 lat!

I oto wreszcie jest - kolejny zwycięzca i zdobywca miliona złotych objawił się w ostatnich dniach zimy 2018 roku! Wiemy to z zapowiedzi programu, w której Hubert Urbański pokazuje wypisany czek na milion złotych i oświadcza, że wreszcie komuś udało się go zdobyć.

Kim jest drugi w historii programu zdobywca głównej nagrody programu Milionerzy? Kto wygrał milion w 2018 roku i tym samym przeszeł do historii polskiej edycji teleturniej jako jeden z zaledwie dwóch uczestników, którym udało się bezbłędnie odpowiedzieć na wszystkie 12 pytań?

Wbrew naszym przypuszczeniom główna nagroda nie padła w czwartek 15 marca. Zdobywcę miliona złotych w Milionerach poznamy więc przypuszczalnie w tygodniu 19-22 marca.

Oglądajcie koniecznie program Milionerzy 2018. Kto wygrał drugi milion?

Wygrać milion w Milionerach nie jest łatwo. Przekonało się już o tym wielu uczestników. Jakie pytanie za milion złotych dostawali? Zobaczcie!

NAJNOWSZE