Miley Cyrus ma nowy tatuaż! To symbol wegan!

2017-07-10 23:43
Miley Cyrus
Autor: XactpiX/ Splash News/EAST NEWS Miley Cyrus

Miley Cyrus jest weganką już od trzech lat!


Miley Cyrus zmienia tryb życia na zdrowy i świadomy. Nic dziwnego, że postanowiła to udokumentować nowym tatuażem. Wybrała ważny symbol!

Na przedramieniu Miley Cyrus pojawił się tatuaż będący znakiem wegan. Jest to słonecznik z literką V pod spodem. Dlaczego wybrała właśnie ten symbol? Miley Cyrus jest weganką od trzech lat. Oznacza to, że w ogóle nie je pożywienia pochodzenia zwierzęcego. Co ważne, chodzi tu nie tylko o mięso (jak w przypadku wegetarianizmu), ale żadnych produktów, które wiążą się z wykorzystywaniem zwierząt, np. nabiału czy miodu. Tatuaż ze słonecznikiem znalazł się po sąsiedzku z innymi tatuażami Miley Cyrus – wizerunkiem jej psa Emu i rybki Pablow.

Liam Hemsworth również jest weganem. Razem z Miley Cyrus słyną z zamiłowania do zwierząt. Mają nie tylko psy i rybki, ale i świnkę. Swoim tatuażem Miley Cyrus pochwaliła się na Instagramie. Jak Wam się podoba?

bumper stickers all over dis bentley #vegan #emu #pablowtheblowfish ectttttt Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Billboard Music Awards 2017: Miley Cyrus
Autor: Splash News/East News Billboard Music Awards 2017: Miley Cyrus
Miley Cyrus ze znajomymi
Autor: Splash News/EAST NEWS Miley Cyrus ze znajomymi

NAJNOWSZE