Miley Cyrus komentuje sytuację z Barcelony. "Nie pi**rz się z moją wolnością!"

2019-06-05 9:43
Miley Cyrus zaatakowana
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Miley Cyrus ma za sobą intensywny, koncertowy weekend. Tuż przed występem na Orange Warsaw Festival 2019 gwiazda pojawiła się na festiwalu Primavera w Barcelonie. Tuż przed wyjazdem ze stolicy Hiszpanii wokalistka padła ofiarą natrętnego fana, który bez jej pozwolenia chwycił ją w tłumie za włosy i przyciągnął do siebie. Video z nieprzyjemnej sytuacji obiegło sieć. Teraz komentuje ją sama Miley Cyrus.

Jednym z najbardziej nieprzyjemnych i niebezpiecznych elementów sławy są dla każdej gwiazdy natrętni fani i staklerzy. Ponieważ celebryci w większości lubią nawiązywać kontakt z wielbicielami i chętnie się z nimi spotykają, nie są w stanie uniknąć pewnych sytuacji, w których ktoś w niebezpieczny sposób narusza ich sferę osobistą. To właśnie spotkało Miley Cyrus przed hotelem w Barcelonie, gdy jeden z fanów napastliwie chwycił ją za włosy, przyciągnął do siebie i próbował pocałować. Gwiazdę z opresji wyciągnęli ochroniarze, którzy natychmiast odepchnęli mężczyznę.

>> Miley Cyrus została zaatakowana przez fana! [VIDEO] Tak było tuż przed koncertem w Polsce

Miley Cyrus komentuje zajście z Barcelony

Video, na którym widać całą sytuację, natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się tematem gorących dyskusji w amerykańskiej telewizji. Jedną z takich rozmów - podczas których prowadzący przytaczali m.in. wypowiedzi internautów, według których Miley Cyrus "prosiła się" o zajście, wyzywająco się ubierając - gwiazda opublikowała na swoim Twitterze z bardzo wymownym wpisem.

Może mieć na sobie to, na co ma ochotę. Może być dziewicą. Może sypiać z pięcioma innymi osobami. Może być ze swoim mężem. Może być ze swoją dziewczyną. Może być naga. NIE MOŻE zostać dotknięta bez jej zgody. #DontFuckWithMyFreedom

- napisała Miley Cyrus, cytując fragment swojej nowej piosenki Mother's Daughter.

Zgadzacie się z nią?

>> Liam Hemsworth pochwalił się zdjęciem z Warszawy! I... ciałem Miley Cyrus!

NAJNOWSZE