Miley Cyrus i Liam Hemsworth przestali obserwować się na Instagramie! To już definitywny koniec?

2019-11-07 14:05 AM
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus i Liam Hemsworth schodzili się i rozchodzili i tak przez 10 lat. Ostatnio jednak ich związek dobiegł końca, prawdopodobnie raz na zawsze. Miley stwierdziła, że Liam to nie jest jej książę z bajki i zaczęła publicznie romansować z Kaitlynn Carter, a następnie Cody Simpsonem! Liam również długo nie płakał i już podobno zakochany jest w aktorce Maddison Brown.

Fani, którzy mieli jakąkolwiek nadzieję, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth się jeszcze kiedyś zejdą prawdopodobnie muszą pogodzić się z końcem ich związku! Wygląda na to, że zarówno Liam jak i Miley nie chcą siebie nawzajem znać. Nie tylko zaangażowali się w związki z innymi partnerami, ale także odobserwowali się na Instagramie. A to w dzisiejszych czasach jeden z mocniejszych dowodów na zakończenie relacji. Myślicie, że jeśli któreś z nich chciałoby wrócić, to rezygnowałoby z jakiegokolwiek kontaktu?

DEFINITYWNE ROZSTANIE MILEY CYRUS I LIAMA HEMSWORTHA UCIESZY MAMĘ AKTORA

Zanim jednak Miley ostatecznie zerwała wirtualne więzi z ex, udostępniła filmik, na którym tańczy z Simpsonem przy kominku, gdzie z Liamem brała ślub! Nie wiadomo, czy zrobiła to specjalnie, czy nieświadomie. Tak czy inaczej na próżno szukać Liama w osobach, które obserwują Miley. Z tego na pewno ucieszy się rodzina aktora, a w szczególności jego matka, która podobno mocno nie trawiła Cyrus. Po tej i wcześniejszych akcjach z pewnością także Liam nie chce znać Miley… Nic więc dziwnego, że Hemsworth kliknął „unfollow”!

NAJNOWSZE