Mick Jagger przejdzie operację wymiany zastawki serca. "Prognozy są dobre"

2019-04-02 15:20
Mick Jagger
Autor: Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Fani The Rolling Stones z dużym niepokojem przyjęli informację o przełożeniu najbliższych koncertów w związku z problemami zdrowotnymi Micka Jaggera. W trakcie całej grupa zaledwie kilka razy zmuszona była odwołać występy, dlatego sytuacja ta jest dla wszystkich mocno niekomfortowa. Media donosiły, że frontman Rolling Stonesów trafił do szpitala. Teraz wiadomo, że przejdzie on operację serca.

To już pewne - Micka Jaggera czeka pobyt w szpitalu. Hospitalizację artysty media ogłosiły tuż po tym, jak The Rolling Stones przełożyli koncerty w ramach amerykańskiej części swojej trasy koncertowej No Filter. Powodem odwołania występów miał być zły stan zdrowia frontmana grupy. Teraz wiadomo, że Mick Jagger przejdzie operację.

>> Mick Jagger trafił do szpitala? The Rolling Stones odwołują koncerty

Jak podają amerykańskie serwisy, jeszcze w tym tygodniu Mick Jagger przejdzie w Nowym Jorku operację wymiany zastawki serca.

HOT TEMAT
Shawn Mendes w Krakowie

Autor: twitter.com

Angelika Mucha spotkała Shawna Mendesa w Krakowie! "Oj, chyba zamknąłem oczy!"

Mick Jagger przejdzie operację serca

Mick przejdzie nieinwazyjną procedurę wymiany zastawki serca. Prognozy są dobre, a ten rodzaj operacji ma wysoki wskaźnik powodzenia.

- donosi informator The Sun.

Sam Mick Jagger planuje podobno opuścić szpital już w ciągu 48 godzin od operacji. Po tym czeka go kilka tygodni rekonwalescencji i odpoczynku. Muzyk chce wrócić na scenę z The Rolling Stones latem tego roku.

NAJNOWSZE