Michał Szpak: Nowa piosenka Real Hero i teledysk szokują! Michał Szpak wygląda jak mężczyzna :D VIDEO

2015-04-16 19:52

Rok 2015 Michał Szpak planuje wykorzystać na swój wielki powrót! Michał Szpak właśnie zaprezentował światu nową piosenkę Real Hero! Teledysk już śmiga po sieci. Pierwsze wrażenia? Jesteśmy POD wrażeniem :D Michał Szpak w nowym teledysku wygląda jak mężczyzna ;) 

Rok 2015 Michał Szpak planuje wykorzystać na swój wielki powrót! Michał Szpak właśnie zaprezentował światu nową piosenkę Real Hero! Teledysk już śmiga po sieci. Pierwsze wrażenia? Jesteśmy POD wrażeniem :D Michał Szpak w nowym teledysku wygląda jak mężczyzna ;) Trzeba przyznać, że bardzo zmienił swój wizerunek! I muzyczny styl! Naszym zdaniem - na lepsze!

>>Taniec z Gwiazdami 2015, odcinek 6. (17.04.2015): Doda w Tańcu z Gwiazdami 2015! To dopiero występ!

Michał Szpak zawsze otaczał się glorią kontrowersji. Jego najnowsza piosenka - Real Hero to kontrast do wcześniejszych propozycji i zachowań. Nowa piosenka Michała Szpaka jest stonowana, wyważona i bardzo dojrzała. Mało tego - teledysk Real Hero Michał Szpak dobrze dopasował do klimatu utworu. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni!

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie Michała Szpaka, "zdjęcia do teledysk promującego utwór 'Real Hero' zostały zrealizowane w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. (...) W teledysku [Real Hero] udział wzięła partnerka Michała z programu 'Taniec z Gwiazdami' - Paulina Biernat oraz Kwartet Smyczkowy, w którego skład wchodzą studentki Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz kilkudziesięciu fanów artysty.
Utwór 'Real Hero' został nagrany w marcu 2015 roku".

>>MECZE NA ŻYWO, Liga Europejska 16.04.2015: Gdzie oglądać mecze online? Kto gra 16 kwietnia?

Posłuchajcie nowej piosenki Michała Szpaka i dajcie znać, czy Real Hero i Wam wpadnie w ucho. Oraz jak oceniacie zmiany wizerunkowe
Michała Szpaka!