wyznanie

Michał Probierz szczerze o swojej żonie. "Inne punkty widzenia wcale nie muszą być przeszkodą"

2024-06-17 15:57

Michał Probierz to selekcjoner Polskiej reprezentacji w piłce nożnej. W ostatnim czasie wszystkie oczy są zwrócone tylko na niego. Mało jednak mówi się o jego życiu prywatnym, o którym sam niezbyt chętnie mówi. Wiadomo jednak, jakie stosunki ma ze swoją drugą żoną - Martą. Trener Polskiej kadry podzielił się nietypowym wyznaniem.

Michał Probierz to polski trener, piłkarz oraz selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej, którym jest od 2023 roku. Zwrócił na siebie uwagę nie tylko piłkarzy i Polaków, ale również całej Europy, która doceniła jego ostatnią stylizację podczas meczu Polski z Holandią. Elegancki, elokwentny i nieco zdystansowany mężczyzna, który zdaje się nie być przygotowany na to, by być na ustach i oczach całego świata. Wiele osób zastanawia się jednak, jaki jest prywatnie. Sam trener nie jest zbyt wylewny na tematy osobiste. Zrobił jednak pewien wyjątek i opowiedział nieco więcej o swoim drugim małżeństwie. Nigdy nie zgadniecie jak się poznali! Co za historia!

Euro 2024. Michał Probierz chwalony po meczu Polska-Holandia. Selekcjoner zbiera pochwały za stylizację

Michał Probierz opowiedział o swojej drugiej żonie

Michał Probierz dumnie zajmuje stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Niezbyt chętnie pojawia się jednak ze swoją żoną na ściankach i spotkaniach. Równie niechętnie opowiada o swoim życiu uczuciowym i prywatnym. Tym razem zrobił jednak wyjątek. "Przegląd Sportowy" poinformował o tym, że Probierz ma z pierwszego małżeństwa dwóch synów. Trener jest już również dziadkiem i ma dwoje wnucząt. Nieco więcej opowiedział o swojej drugiej żonie - Marcie. Co ciekawe, para poznała się w... restauracji! "Z Martą mieliśmy okazję przebywać w tej samej restauracji, a jeszcze tego samego dnia aż trzy razy przypadkiem trafialiśmy na siebie, nie zamieniając słowa. Kolejnym razem zagadnąłem, zaczęliśmy się spotykać, jesteśmy razem i jesteśmy... przeciwieństwami. Inne punkty widzenia wcale nie muszą być przeszkodą, aby pasować do siebie jak połówki jabłka" - opowiadał. W 2016 roku urodził się syn Michała i Marty - Henryk. Selekcjoner zdradził również, jak bardzo różni się od swojej żony. "Dużo dała mi praca selekcjonera. Częściej mam wolne. Mogę więcej czasu poświęcić dziecku. Inaczej postrzegam świat i niektóre sprawy z nim związane" - mówił w rozmowie z "Weszło.pl". Chyba nikt nie spodziewałby się tego, że Probierz znalazł swoją wielką miłość w restauracji. To tylko udowadnia, że nikt nie zna dnia ani godziny, w której pozna swoją bratnią duszę.

Michał Probierz urodził się 24 września w 1972 roku w Bytomiu. Na swoim koncie, jako trener, ma wicemistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar Polski, które zdobył razem z Jagiellonią Białystok. W zawodzie piłkarza występował na pozycji pomocnika lub obrońcy. W piłkarskim świecie uchodzi za charyzmatycznego i wymagającego szkoleniowca, który podejmuje autorytarne decyzje. Bywa również porywczy, ale to w branży piłkarskiej chyba nikogo nie dziwi.

Michał Probierz - partnerka, wiek, palec, wzrost, wykształcenie, młody. Kim jest?

Wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem