Melanie C zagra na Sylwestrze Marzeń w TVP. Reakcja polskich fanów jest zaskakująca!

2022-12-26 15:51 Leon Pietrzak
Melanie C
Autor: AKPA

Telewizja Polska ogłosiła kolejną zagraniczną gwiazdę sylwestrowej imprezy w Zakopanem. Będzie nią Melanie C, którą wielu słuchaczy może kojarzyć z legendarnej grupy Spice Girls. Występ wokalistki wywołał jednak niemałe poruszenie, a jej Instagram został zalany komentarzami od polskich internautów!

Melanie C zagra na Sylwestrze z Dwójką 2022/2023. Występ wokalistki ogłoszono w piątek 23 grudnia 2022 r. w głównym wydaniu „Wiadomości” na TVP. Podczas polskiego koncertu gwiazda ma wykonać przynajmniej kilka utworów, a jednym z nich będzie „Never Be The Same Again”. Nie zabraknie oczywiście też szlagierów z repertuaru Spice Girls. Piosenkarka cieszy się, że znowu będzie mogła odwiedzić nasz kraj, a szczególnie, że będzie to przy okazji takiego wydarzenia, jakim jest sylwester. W związku z przylotem do Polski nagrała również krótkie pozdrowienia dla widzów Telewizji Polskiej. „Będziemy się świetnie bawić i wspólnie świętować nadejście nowego roku!” - zapewniała artystka. Czy tak będzie? Wielu fanów nie może się doczekać, by zobaczyć i usłyszeć, jak Mel C poradzi sobie na scenie w Zakopanem. Są jednak tacy, którym ten pomysł się bardzo nie podoba. Rozczarowani internauci postanowili wystosować nawet apel do wokalistki na jej Instagramie!

AKTUALIZACJA: Melanie C ODWOŁAŁA występ na Sylwestrze z TVP!

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Melanie C i Sylwester Marzeń w TVP. Polacy przejęli Instagram wokalistki!

W momencie, kiedy ogłoszono, że Melanie C będzie jedną z gwiazd podczas sylwestrowej nocy w TVP, to na jej Instagramie zawrzało! Pod jednym ze zdjęć artystki możemy zobaczyć sporo komentarzy od polskich fanów, którzy namawiają jawnie wspierającą środowiska LGBT wokalistkę, by zrezygnowała z występu w Polsce. Podobna sytuacja miała miejsce podczas ogłoszenia koncertu Stinga na Gali Wiktorów. Informacja o zagraniu w TVP wywołała wtedy w Polsce burzliwe reakcje nawet wśród dziennikarzy i wielu muzyków. Ostatecznie gwiazda The Police odwołała swój przyjazd. Czy Melanie C odniesie się jakkolwiek do komentarzy na Instagramie? Poniżej udostępniamy zdjęcie z jej z oficjalnego konta i kilka przykładowych wpisów internautów.

"Proszę, nie występuj na imprezie sylwestrowej TVP! [...] Masz dużo fanów w Polsce, więc możesz przyjechać i dać koncert w 2023, ale NIE TAM. Nie wspieraj ich i nie rób im proszę reklamy"

"Miło wiedzieć, że będziesz w Zakopanem w Polsce. Ale nie rozumiem, dlaczego zamierzasz wystąpić w telewizji, która nie szanuje wolności (LGBT, praw kobiet i innych), kocham cię bardzo mocno i prawdziwie, ale nie rozumiem"

"Wstyd. Zamierzasz wystąpić w Polsce dla antykobiecej, anty-LGBTQ+ i antyhumanitarnej telewizji TVP. Wstydź się"

"Dla kogoś, kto jest tak mocnym sprzymierzeńcem, to ogromny wstyd, że przyjmujesz pieniądze od Telewizji Polskiej, która zrobiła tyle dla nienawiści i dyskryminacji polskiej społeczności LGBTQ. Jestem zdegustowany twoimi działaniami, Mel, pieniądze są ważniejsze niż bycie prawdziwym sprzymierzeńcem"

Sonda
Czy cieszysz się z występu Melanie C. podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2022/2023?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE