Meghan Markle urodzi chłopca? To już kolejny taki sygnał z jej strony

2019-01-17 10:24

Meghan Markle jest od miesięcy w centrum zainteresowania brytyjskich mediów. Zainteresowanie to wciąż rośnie, oczywiście ze względu na ciążę księżnej. Czyżby Meghan po raz kolejny zasugerowała, jakiej płci będzie Royal Baby? TO nie może być przypadek!

Jednym z najbardziej gorących tematów na Wyspach Brytyjskich jest - oczywiście poza brexitem - ciąża Meghan Markle. Fani monarchii od miesięcy obserwują żonę ksiecia Harry'ego i z niecierpliwością czekają na pojawienie się Royal Baby. Sama Meghan Markle doskonale czuje się w centrum zainteresowania i umiejętnie podsyca nastroje.

Meghan Markle i książę Harry pojawili się tym razem na premierze spektaklu Totem w wykonaniu Cirque du Soleil w Royal Albert Hall w Londynie. Księżna Sussexu błyszczała najbardziej na sali - i to dosłownie. Meghan Markle wybrała bowiem na tę okazję granatową, długą suknię, pokrytą w całości cekinami. Krój kreacji oczywiście podkreślał jej ciążę. Zwyczajowo już żona księcia Harry'ego cały czas trzymała się za brzuch.

>> Meghan Markle nazwana "grubą damą"! Reakcja księżnej... bezcenna!

Meghan Markle zdradziła płeć dziecka?

Brytyjskie media nie mają tymczasem wątpliwości, że ostatnie modowe wybory Meghan Markle to jasna sugestia z jej strony na temat płci jej dziecka. W ostatnich tygodniach księżna pojawia się najczęściej w kreacjach w kolorze granatu, fioletu i zieleni. Często stawia też na neutralną czerń czy beż. W jej szafie natomiast nie znajdziemy żadnego stroju w kolorze różowym, pomarańczowym czy żółtym, które zwyczajowo przypisane są dla dziewczynek. Czyżby więc Meghan Markle sama zdradziła płeć swojego dziecka i urodzi chłopca?

Zobaczcie zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego ze spektaklu w Royal Albert Hall!

NAJNOWSZE