Meghan Markle czy księżna Kate? Która mogłaby zostać Twoją przyjaciółką? [QUIZ]

2019-05-05 9:02
Kate Middleton i Meghan Markle (19.04)
Autor: SplashNews.com/East News

Odkąd tylko Meghan Markle weszła do rodziny królewskiej, porównuje się ją do księżnej Kate. Panie są tak różne, że ciężko uwierzyć, że obie są z jednej bajki. A Ty? Z którą lepiej byś się dogadała? Nasz quiz ujawni, która księżna mogłaby zostać Twoją przyjaciółką - Meghan czy Kate?

Chociaż królowa Anglii jest Elżbieta II, tow ostatnim czasie największe zainteresowanie wzbudza zupełnie ktoś inny. na ustach wszystkich jest... Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego może urodzić dosłownie w każdej chwili!

HOT TEMAT
Meghan Markle i książę Harry (24.04.2019)

Autor: Rex Features/East News

Poród księżnej Meghan Markle to od tygodni temat numer jeden w mediach plotkarskich na całym świecie! Tzw. Baby Sussex to najbardziej wyczekiwane dziecko Europy. Co o nim wiemy? Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat porodu Meghan Markle, a także samego dziecka księcia Harry'ego!

Jednak poród Meghan Markle to nie jedyny powód dla którego księżna jest bacznie obserwowana przez media. Właściwie to od początku związku z ukochanym wnuczkiem królowej, gwiazda Suits wzbudzała ogromne zainteresowanie. Amerykanka, rozwódka, aktorka nagle została księżną. Potem na kolejnych oficjalnych wyjściach Meghan Markle udowadniała, że nie będzie "typową" arystokratką.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja z Kate Middleton. To po prostu chodzący protokół królewski! Wpadki księżnej Kate to w mediach prawdziwa rzadkość. Nieco się to zmieniło w ostatnim czasie... media wzięły pod lupę jej małżeństwo z księciem Williamem. Według brytyjskich plotek ich związek wcale nie jest tak idealny jak wszystkim sie wydaje. Jeśli faktycznie tak jest to trzeba przyznać, że księżna Kate do perfekcji opanowała robienie dobrej miny do złej gry.

A Tobie, do której księżnej jest bliżej? Zbuntowana Meghan Markle czy poukładana Kate Middleton? Nasz test ujawni, z którą księżną lepiej byś się dogadała.

NAJNOWSZE