Max Ehrich nie da Demi Lovato spokoju? "Kocham ją! Nie zerwaliśmy!"

2020-09-28 13:56 kp
Demi Lovato
Autor: TOM PENNINGTON/Getty AFP/East News

Sytuacja wokół rozstania Demi Lovato i Maxa Ehricha przybiera coraz bardziej niepokojący obrót. Podczas gdy wokalistka uważa swój związek za absolutnie zakończony, aktor wciąż utrzymuje, że nie rozmawiał z (byłą) dziewczyną i nie uznaje ich rozstania za fakt. Ostatniej nocy Ehrich publikował serię niepokojących wpisów o Demi na Insta Story. Nie da jej spokoju?

W ostatnich miesiącach fani Demi Lovato z przyjemnością obserwowali, jak kwitnie jej związek z Maxem Ehrichem. Wokalistka i aktor od marca spędzali razem kwarantannę i to w tym czasie pojawiło się między nimi uczucie - przez wiele tygodni byli nierozłączni i chętnie chwalili się w sieci swoimi wspólnymi zdjęciami. W lipcu Max Ehrich oświadczył się ukochanej i para zaczęła planować wspólną przyszłość.

Nieoczekiwanie ostatnio u Demi Lovato zaczęły pojawiać się wątpliwości. Wokalistka nagle straciła zaufanie do ukochanego i coraz bardziej przekonywała się o tym, że aktor jest z nią dla budowania własnej popularności. W takiej sytuacji nie pozostało jej nic innego, jak tylko zerwać zaręczyny.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Okazało się, że to dopiero początek problemów. Max Ehrich bowiem nie przyjął rozstania do wiadomości i od kilku dni na jego Insta Story pojawiają się kolejne wpisy o Demi Lovato. Po tym, jak oświadczył, że o zerwaniu dowiedział się z mediów, przyjął inną taktykę - teraz twierdzi, że oficjalnie wciąż jest z gwiazdą.

>> Max Ehrich dalej rozdrapuje rany o rozstaniu z Demi Lovato! "Taka jest święta prawda"

Max Ehrich prześladowcą Demi Lovato?

29-letni aktor poprzedniej nocy opublikował na Insta Story kilkanaście dzisiaj już usuniętych wpisów na temat Demi Lovato. W większości z nich zapewniał, że ją kocha i że w rzeczywistości para wciąż jest razem...

Do tej pory nie rozmawialiśmy przez telefon ... nawet oficjalnie nic ze sobą nie zakończyliśmy. Dosłownie. Jestem tu z wami w czasie rzeczywistym. Kocham Demetrię i po prostu chcę, żeby była zdrowa i bezpieczna.

Jeśli to czytasz... Kocham cię zawsze... bezwarunkowo... bez względu na wszystko

Dajcie jej nagrodę Grammy, na którą zasługuje! Demetria jest NAJLEPSZĄ żyjącą wokalistką. I każdy powinien to wiedzieć

- to kilka przykładowych wpisów Maxa Ehricha z tamtej nocy. I dalej:

Ona inspiruje mnie każdego dnia i jest NIESAMOWITYM człowiekiem. Wiem, że to nie ona pisze te historie. To maszyna. Kocham ją bezwarunkowo. Demetria, kocham cię zawsze i na zawsze.

- czytamy dalej.

Oczywiście rozumiemy, że rozstanie z Demi Lovato może boleć Maxa Ehricha. Zdecydowanie lepiej dla nich obojga będzie lepiej, jeśli aktor jak najszybciej się z tym pogodzi...

Was też zaczynają przerażać jego wpisy?

NAJNOWSZE